Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypínání rádia RT3 a displeje


agregatos

Recommended Posts

Zdravím, na displeji se objeví hláška "Volume reduced to control unit temperature" a vypne se rádio a displej (malý černobílý) běží v rádiu nějaký větrák. Po zhruba 5 minutách rádio i displej naskočí na max. minutu a znova se opakuje hláška a vypnutí. Setkal se stím někdo? Není to pořád jen někdy. Hledal jsem tady na foru a nic jsem nenašel. ještě se objevuje "unit will shut down to prevent any damage"

Upraveno uživatelem agregatos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Mám stejný problém. Zapnu rádio větrák se pomalu rozjede radio naskočí a pak se větrák rozjede na plný točky naskočí hláška a je tma a ticho. Rádio jsem rozebral, vyčistil i vše okolo včetně větráku a prubnul jsem to za raního chladu a výsledek stejnej.Takže o přehřátí rádia nemůže být žádná řeč, bylo regulerně studený a stejně se vyplo.A to mi rádio fungovalo dobrých 8 let co auto vlastním i za katastrofálních veder a teď se vypne i za studena. Není někde tepelný čidlo, který to má na svědomí a je pravděpodobně v řiti?

Upraveno uživatelem Kadimir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Semir103 napsal:

Už to tu někdo řešil, je tam i nějaký zdroj a ten když je vybitý tak naskočí hláška a vypne se rádio...kouknul bych ještě na to. 

 

Jo, v radiu jsou asi 3 nabíjecí monočlánky zkusím je vyměnit a uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak zase změna. Už se to jen snaží spusit, naskočí úvodní obrazovka s nápisem citroen, v rožku proběhne loading a ready a zůstane to tak. Občas to má snahu restartu,ale se stajným výsledkem. V jedné slabé chvilce se mi podařilo rádiu podstrčit cd se SW 5.5D. Sice si ho to vzalo, ale nic se nestalo. Začalo to žvejkat cd a vyplo to a znova restart. A nechce mi ho ani vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 roky později...
  • O 1 rok později...

Mám stejný problém s RT3 u Lancia Phedra  objeví se pouze logo, nebo se na ní zobrazí čáry viz foto. Radio začne hrát, ale po několika minutách se vypne, zapne . Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo radu kde se v tom vyznají. Díky za odpověď obrazovka.thumb.jpg.72c09a23928d619649ba15c4ce40c3c5.jpg

Upraveno uživatelem lerak1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...