Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rezne mi auto, co s tím ??


swine007

Recommended Posts

Jasne Tempo je skvela vec, dokud nechces na kdysi tempovane misto nastrikat lak. Obsahuje totiz silikon a ten jen tak dolu nedostanes. Lakyra je z toho vzdycky uplne hotovej. Kamos rikal, ze nepomaha ani odstranovac silikonu, ale jde to dolu jen brzdovou kapalinou, ale ta zase lepta okolni lak. Pri lakovani to v miste, kde je silikon vyzene barvu a vznikne takove misto kde se barva nechytne. Ale jinak je to skvela vec:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím co tvrdí lubosch jsem setkal ve Varech u prodejce laků PPG, ten mi Tempo, které jsem vždy používal, rozmlouval navíc i jako abrazivo, které lak zbytečně moc odírá, koupil jsem na jeho radu pak čistící pastu a vosk od Sonax. Výsledek je teda ještě lepší než u Tempa. Jen cena je o dost vyšší, leští se dvakrát (pasta a pak vosk), ale jde to podstatně lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas starsi auto jako jsme meli 205ku s vyšusovaným lakem od slunička tak to tempo staci:Ale musi se na shladnute karoserii a pekne v chladku ve stinu jinak kdyz se to dela na slunci tak to necha vypalene fleky.

Ty SWINE ehm sory tam melo byt to SWINE:strechu jsem jeste netempoval ale jinak jednou za mesic si udelam cca 8hodinek cas a komplet to auto umyju necham oschnout a pak na voskuju(to ma pak teprv ty spravny grády)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se teda na starej a neudrzovanej lak TEMPO osvedcilo uplne nejvic

staci si jedno odpoledne s tim vyhrat a lak vypada jak novej, ale je fakt ze tempo ten lak vlastne jemnoucce brousi takze neni dobre na novej lak a taky sem ho pouzival jen pro prvni vylesteni a potom uz pouzivam jine lestenky s voskem

jinak sul je pekna svine v nedeli sem vzal flexu s dratakem a sel zjistit jak na tom vlastne je ten prah a dostal sem ze sem na 3 mistech skrz :( sou to jen malinke dubky takze sem to obrousil zatrel barvou a zamaznul taky sem vystrikal prahy a podbehy resistinem takze to snad chvili vydrzi

akorat me ted pekne smrdi auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit, na Tempo pak blbě chytá lak, při případné opravě, a to i třeba po roce. Nepomohlo ani omytí benzínem, a dokonce ani přebroušení - v plniči se pořád dělala očka... Jinak je ale na oživení starého zašlého laku Tempo asi nejlepší, na nový lak bych jej ale nepoužíval, brousí opravdu dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...