Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 rally


Jony32

Recommended Posts

Ne, verze rallye byly jenom 1.3 u starého modelu a u nového 1.6 8V (v závěru výroby i 16V). 

Ta 1.4 může být u starého modelu XSI s 69 kW, ale to prostě není rallye. 

 

Možná tvůj dotaz směřuje na nový model, v tom případě to bude napodobenina třeba v podobě verze Sport (oplastování) a někdo si dolepil prvky rallye, nebo i dal rallyový interiér (pokud je odlišný od jiných - to asi nejsem úplně jist). 

 

Prostě 1.4 rallye jsem neviděl ... třeba citroen má Saxo VTS a tohle označení se nese nejrůznějšími motorizace, dokonce jsem viděl i naftové VTS. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Viděl jsem už několik 1.4, co byly psané jako rallye, trikolora na sedačkách. 

Ale vůbec nevím, jak to přesně je s tím značením. Rallye by mělo být odlehčeno - chudší výbava. 

Viděl jsem na živo i jednu 1.1 Sport (oplastovaná), ale nebylo to originál, někdo to tam přilepil a udělal celolak stylem zalakujeme i spárky okolo oplastování. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.1 Sport (oplastovaná) se dělala několik let i origo, stačilo si při nákupu připlatit za sport paket akorát netuším jestli se ten paket vztahoval i na podvozek (jiná ramena, stabilizátor atd...). Stačí to zadat do vyhledávače a najdeš jich několik na prodej.

Upraveno uživatelem peter23p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Už tomu rozumím a ono platí i to, co jsem psal já. Na to ploché se přidělává stabilizátor (jsou tam otvory), kdežto to kulaté je samostatné a je tam kost stabu. Když jsem dával nové kosti, dost jsem čučel, jak je napružená. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...