Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vlastní myčka do kuchyně ikea


Francouz_407

Recommended Posts

Plánujeme kuchyň IKEA, ale chtěli bychom vlastní myčku. V ikee mají myčky, na jejich dveřích klouže ta přední deska kuchyně. Prý se tomu říká plovoucí panty a ta myčka musí mít zepředu místo dírek takové drážky, do nichž se vloží ten plovoucí pant a přidělá k desce, kterou ovíráte myčku. Při otevření se dveře myčky sunou dolu o pár cm a naopak. Pokud to ta myčka nemá, tak se prý nedá použít dekor desky kuchyně z jednoho materiálu. Myslel jsem, že se prostě deska přišroubuje na přední dvířka myčky a je to, ale prý ten spodek pak při otvírání zasahuje do myčky a nedá se to otevřít. Máte s tím někdo zkušenost.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave, kolikrat koupis daleko lepsi pristroj a za polovicni cenu nez v ikee. Stejne tak veskere madla, srouby, atd..... Mam od nich kuchyň doma, a drzi, pak jsem si dodelaval svoji cast na miru podle jejich skladby a zjistil jsem, ze jsem cenove na pulce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plánujeme kuchyň IKEA, ale chtěli bychom vlastní myčku. V ikee mají myčky, na jejich dveřích klouže ta přední deska kuchyně. Prý se tomu říká plovoucí panty a ta myčka musí mít zepředu místo dírek takové drážky, do nichž se vloží ten plovoucí pant a přidělá k desce, kterou ovíráte myčku. Při otevření se dveře myčky sunou dolu o pár cm a naopak. Pokud to ta myčka nemá, tak se prý nedá použít dekor desky kuchyně z jednoho materiálu. Myslel jsem, že se prostě deska přišroubuje na přední dvířka myčky a je to, ale prý ten spodek pak při otvírání zasahuje do myčky a nedá se to otevřít. Máte s tím někdo zkušenost.   

 

Resil jsem to nakupem desky preplatovane nerezovym plechem (IKEA) ktery je napevno prisroubovany ke dvirkam mycky. Dole je pochopitelne videt podstava mycky... je dost mozne ze i mycky jinych vyrobcu uz to zaregistrovali a podporuji ty diry navic uplne stejne...

 

PS: Spotrebice WP alias IKEA mi uz nesmi do bytu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...