Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alternatívne pneumatiky 807


palo.m1

Recommended Posts

Dotaz. U předchozího auta mi žena prorazila 3x gumu za sezónu. Takže hledám na náš zánovní autobus "levné" pneu, aby mě to tolik nebolelo.

 

Máte někdo osobní zkušenost s těmahle? Jsou levné, podle tabulek ucházející, ale realita bývá jiná... Takže má, či měl je někdo z vás na autě? Díky

Membat Enjoy
215/60 R 16 XL 99 H letní
 

Valivý odpor: C     Přilnavost na mokru: B     Vnější hlučnost: 72db

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dotaz. U předchozího auta mi žena prorazila 3x gumu za sezónu. Takže hledám na náš zánovní autobus "levné" pneu, aby mě to tolik nebolelo.

 

Máte někdo osobní zkušenost s těmahle? Jsou levné, podle tabulek ucházející, ale realita bývá jiná... Takže má, či měl je někdo z vás na autě? Díky

Membat Enjoy
215/60 R 16 XL 99 H letní
 

Valivý odpor: C     Přilnavost na mokru: B     Vnější hlučnost: 72db

Ahoj. Mám je na autě druhý rok -dostal jsem je při nákupu. Sice je na nich design Barcelona, ale vyrobeno v PRC (Čína). Nicméně zatím jsou zcela v pohodě, hluk normal , chování mokro/ sucho taky OK. Myslím že jezdím normálně a můžu vřele doporučit , zvláště když jsem viděl nákupní cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já obul NEXENY a zatím spokojenost, uvidím kolik vydrží, zatím najeto cca 1500 km. Dávají je do prvovýroby do škodovek, také jsem slyšel dobré reference na pneumatiky LASSA je to odnož Bridgestonu, ale v pneuservisu Ti vždy vychválí to na čem maj největší marži :-).

 

Nexen N blue HD Plus 215/60 R16 95H cena cca 1600 za gumu mám to podobné, manželka o obrubní už dorazila dvě, ale naštěstí hodně staré, se slovy, stejně si chtěl kupovat nové :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budu za (sebe)vraha, ale mám Vredestein Quatrac 3 (215/65 R15 96H) a přijde mi to v pohodě ... koukám, že zase podražily, kupoval jsem okolo 2300 a teď jsou taky tak, mezitím jsem zaplakal, že chvíli po mém nákupu byly k sehnání asi za 1800, to je na té čtveřici už slušný rozdíl :-/

jinak vcelku by mě zajímalo, co s tím autem ty manželky dělají, že ničí gumy? - já si pamatuju tři významnější karamboly, jednou jsem ještě se Š120 vlítnul v lese na pařez tak, že se ohnul disk, ale guma se přezula a jezdila dál, podruhý trefila kamarádka bokem obrubník tak, že mi upravila sbíhavost asi o 3 cm, ale kolo ok, a potřetí jsem s Oktávkou při rozjezdu v připojovacím pruhu asi ve 40 km/h vlítnul po tmě do pasti na mamuta (díra průměr tak půl metru, hloubka třicet čísel), tak to jsem čekal kdeco, ale na nic se nepřišlo (možná je to ale prapříčinou toho, že teď, po 5-6 letech, v tom začlo vrzat) ... zničenou pneumatiku jsem fakt ještě neviděl (míněno při normálním opotřebení, jinak taky jsem viděl sjetý tak, že z toho lezly dráty atd.)

a též bych byl zvědav, jak vlastně dopadl zakladatel vlákna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vredestein  myslím taky dobrý :-) Těší, mě že má někdo na NEXENECH 20 tisíc.

 

Co dělají ? parkují u obrubníků a nemají odhad, když jim celej život musím říkat že tohle ____________ je 20 centimetrů :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Poslední byl zásek z boku ostrej obrubník a vyloupl se kus gumy z boku, bejt to na nexenech už asi není moje žena, teď to řeší, že neparkuje rizikově, jde radši dál od baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budu za (sebe)vraha, ale mám Vredestein Quatrac 3 (215/65 R15 96H) a přijde mi to v pohodě ... koukám, že zase podražily, kupoval jsem okolo 2300 a teď jsou taky tak, mezitím jsem zaplakal, že chvíli po mém nákupu byly k sehnání asi za 1800, to je na té čtveřici už slušný rozdíl :-/

 

 Ja mam tiez vredestein quadrac 3 215/60 R16 a jazdim nanich uz 3 rok a bez problemu aj v zime, predsa su to holandske gumy a  robia gumy uz par rokov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...