Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovní sání 106


RemcobCZ

Recommended Posts

Zdravím, mam Peugeota 106 rok výroby 1993 a chtěl bych tam hodit sportovní saní. Nicméně bych chtěl poradit jaké tam dat, protože kdyz se podivu na net tak tam je až od roku 96 a výš.

Takže bych byl rad za odkazy na konkrétní produkt nebo jestli tam pujde např. tohle. http://www.highperformanceparts.cz/sportovni-kit-sani-jap-parts-peugeot-106-1114-9603.11371 Diky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřil jsem na brzdě bavlnu (mám to do všeho co mi doma žere benzín, krom sekačky, od KN) a od té doby dávám papír. Fakt vyhozené peníze a jen hezoučka samolepka v balení. Zvuk se "ladí" výfukem, proto se najdou blázni (tady já :)) co za něj dají klidně polovinu ceny ojetého benzínauta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, bavlna má do airboxu celkem renomé, nikdy jsem se tomu nebránil. S tou cenou výfuku záleží na autě na 1,4 bych nekupoval nerez Supersprint. Ale je např zajímavý zadní díl výfuku Ulter a ten bavlněný filtr je na 1/3 ceny toho tlumiče. Proto bych ty peníze raději dal do toho výfuku. Popravdě jsem takový usedlejší a auta mívám roky, takže bych čekal dvě zimy až mi uhnije koncák co tam je a řešil to až pak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...