Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zabezpečeni našich miláčků!!!


Stefan

Recommended Posts

Jak sem tak četl řekl bych běžnej alarm jenže ti zase moc proti odtahu nepomuže proti odtahu musi byt zapnutý nějaky čidlo pohybu nebo tak nějak se to menuje a to je zas hodně jemný stači projet nákladak a už to vříská další věc pokud tivříska auto a nikdo si toho nevšimne tak jeto na prd u nas na sidlišti houka každou chvilku nějaký auto tak se už lidi n eplaší a hlavně jim jeto jedno nech si k alarmu udělat pager pokud bude houkat alarm nemusiš hned k oknu pokud to bude tvoje auto bude houkat i pager :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim ze by slo udelat nejake cidlo na kolo ktere by zacalo houkat pri pootoceni kola a k tomu tam dat jeste jedno co by zacalo houkat kdyz by doslo k pohybu kola smerem dolu nebo nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze to auto se zveda za kola a kdyz tam dals cidlo tak to musi zacit piskat jelikoz ti ty kola musi zajet do podbehu o kousek a nebo nejaky senzor co ti bude snimat vzdalenost od zeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě se dá něco vykoumat nejlepší bych viděl ten vyhledávač ale ta počáteční investice je hrozná ale určitě se vyplatí pro někoho kdo má nové auto nebo aspon trochu za víc peněz pojištovna dava slevu že se to udajně vrátí počateční investice 20nebo25tis nevim už přesně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidlo na vertikální pohyb se dá udělat jednoduše, ale bude vždycky nespolehlivý.

Na pohyblivou část tlumiče dát permanentní magnet a na podběh cívku zapojenou jako rezonanční obvod oscilátoru. Změnou magnetického pole díky oddálení nebo přiblížení magnetu k cívce se změní kmitočet a o zbytek se postará elektronika, ale stačí jakékoliv magnetické rušení (projíždějící tramvaj, mobil atd) a je mebezpečí, že se vyvolá falešný poplach. Asi by se to dalo eliminovat \"inteligentní\" elektronikou, ale tu nevynyslím, takže nápad pro chytré makovice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slysel tak to vyhledavni taky neni spolehlivy nalozej to odvezou rovnou do dilny a najdou jestli to nevysila signal a zneskodnej to. A 20 000je taky v nenavratnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle na klasicky autoalarm jablotron (viz muj predchozi prispevek) dat pager a je to. Vis po zlodeji jako prvni ze se s tvym autem neco deje.Co vy na to (cena snad do 10000Kc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych měl otázečku na odborníky jako Hics a vas co děláte do elektroniky nejde mi samo uzamčení auta alarm to umí ale problém je udajně v autě po otevření dveří se v autě rosvítí světlo po čase zhasne a tady je prej ten problém dveře maj nějaký relátka a zaně by se muselo dát ještě nějaké jiné relé aby se změnila polarita jelikoš tomu nerozumím tak nevim jestli mě náhodou jen nehoupal a jen se mu do toho nechtělo co vy nato odborníci? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Stefan

Ještě bych měl otázečku na odborníky jako Hics a vas co děláte do elektroniky nejde mi samo uzamčení auta alarm to umí ale problém je udajně v autě po otevření dveří se v autě rosvítí světlo po čase zhasne a tady je prej ten problém dveře maj nějaký relátka a zaně by se muselo dát ještě nějaké jiné relé aby se změnila polarita jelikoš tomu nerozumím tak nevim jestli mě náhodou jen nehoupal a jen se mu do toho nechtělo co vy nato odborníci? :)

Štefane bohužel Tě nehoupal je to kvůli tomu osvětlení.A mě to na jablotronu kvůli tomu taky nechodí,a že to je volitelná funkce to vím taky...Jenže to zpožděné zhasínání alarm vyhodnotí jakoby jsi otevřel dveře.Akorát zůstává zapnutá imobilizace(to mi řekli přímo v jablotronu).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...