Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,1i nenastartuje.


KoudaK

Recommended Posts

Mám problém moje 309 1.1i prostě přestala jet.

Přestalo to házet jiskru. Cívka i rozdělovač jsou v pořádku. Už to párkrát udělalo ale vždy jsem nastartoval a odjel. Ale teď už nic..

Točí ale nenastartuje..

Co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se vyloženě děsím inzerátů ... :nevim  :nevim  :nevim  :nevim  :nevim  :nevim

 

po starém pánovi, nebo jezdila s tím žena , pravidelná údržba,málo najeto a pod......

 

starej se neohne , nevleze pod to , jediný co umí dát tomu naftu ,nevymění si sám ani žárovku .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ji miluješ.....

vidím ty opravený futra ,opravený barák,plast okna,nahrubo fasád ....tak proč dál držet dodávku ....šup s ní do světa....

 

prdlajs děda s tím jezdil......kdo kdy viděl aby dědek jezdil  s krabicí.....neumí s tím ani couvat ,nevidí kde má začátek auta a auto bez jedinýho šrámu....?

dědci chtěl káru typu sax nebo 3 dviřko ,bo se jim z toho dobře leze..ty 3 roky se sanitkou mě otevřely oči. :D

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trkne i slepýho:

 

 

 

 já jsem prvním majitelem v ČR

S autem jezdil starší pán po dálnici

K autu přidám 20 litrů oleje 10W 40 titan fusch.

 

 

to 3viřko vidím na tý poslední fotce , a logiky věci mi to neštymuje ani dál....proč by mě měl dědek jezdit v pracovní dodávce,když má3dviřko.....??? jedině že je to na něj napsaný ohledně pojistky ....malá sazba.

Tahle kára tahala.Ta se neflákala. Sedačka lehce vepředu opěrák dozadu jak křeslo ....velkej chlap asi ten děda....

 

lidi mají strašnou touhu něco vyzvednout ,vychválit tak že to až bolí....motor nepřetáčel

 

kdo může napsat takovou hovadinu....?dědci přece zařadí 4ku při 50 cce a jedou valšoj cestou necestou kamion nekamion.....a ta děvucha na 3tí fotce.....

 

chlap dostal barák ,zrenovoval ,potřeboval dodávku ,natahal matroš stavěl  teď to dává do frcu.Líbivka bez šrámu.

20 litrů oleje....proboha ,já mám na starost 3 auta a když potřebuju měnit,koupím si těch 5 litrů.....já nejsem OSVč abych si to odepsal z daní....

výrazná cena podtrhuje celou inzerci .Mám teď marketing ve II semestru a tohle je ukázkové.

 

 

 

podle mě máš na 1.1 vadnou cívku ,uklepaný drát ze spínačky  nebo spínačku na odchodu a zatěžuješ se autem za 3O tis.........

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...