Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výbojka bi xenon - výměna


gerrald

Recommended Posts

to vypadá na zapečené kontakty vlhkostí nebo pravděpodobněji přehřátím ........ to mám jezdit z každou hovadinou do servisu, abych neudělal více škody než užitku = a tak si servisy mastí kapsy, protože s výměnou blbé žárovky musím jet k nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já s tím tak trochu počítal, že skončím u sundávání nárazníku a světel. Ale nechtěl jsem to vzdát bez boje :aut

No nic. Nové výbojky mám rok na polici, tak tam do léta snad vydrží. Teď ještě, aby to po mém typickém zásahu fungovalo, jak má :bojim

Jestli jsem to nějak zku*, tak mě jebne :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A??? Nějak nevím, k čemu mi to video bude :myslim 
Už vloni jsme řešili, že výměna výbojky, je shodná (stejný systém uchycení) s výměnou u Q7 na tomhle videu (viz níže). Jenže když ten konektor nejde sundat, tak ...
Navíc dělat tu práci na stole u sundaného světla je mnohem snažší :nevim 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo, jak to tam dáš, když ten kabel je krátkej a neumožní ti tu výbojku celou vyndat :myslim
Ta druhá fotka snad ani není z 508 podle tvarů toho světla :aut 

A nebo se za ten kabel musí víc zabrat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možný je všechno... Ale nejsem v tom sám, komu to nejde odpojit, nebo výbojku vytáhnout bez odpojení.

Dokonce i servisáci si světla prý radši sundávají z auta.

Víš co je ale divný? Že v tom tvém postupu to je uvnitř auta, ale když v SB vyplním svoje VIN, tak první, co tam je uvedeno, že mám sundat nárazník a světla :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr. este asi nic neopravoval na 508 :-D On sa len riadi papiermi z publicu... :-D Ruky su v určite v poriadku!! Obidva kable aj na pravej aj na lavej su strasne kratke, co sa tyka 508 SW GT. Je to len o stasti. My sme s bratom vymenili vsetko na aute, nevyberali sme svetla. Na jednej strane som vybral baterku a na druhej uvolnil servopumpu, aby bolo viac miesta.  Na spolujdzcovej strane bol skor problem s nacvaknutim konektoru ale nakoniec cvakol. Treba sa hrat, ale asi naozaj najlepsie riesenie je vybrat svetlo. Najvacsi strach som mal s natacanim svetlometov aby sa nieco neposkodilo. Vela stastia pri vymene a urcite nie seriu!! Ale nieco z rady OSRAM NBU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...