Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reproduktory Peugeot 206 r.2001 - 3 dvéř


Berry77

Recommended Posts

Zdravím,

 

mám ptoblém s tím, že nové rádio Pioneer MVH-180UI ''hlídá repráky aby se nespálily'' a když nezvládají hlasitost tak rádio vypne ... řešení jsou nové repráky, ale nikde se nemůžu dopátrat jaká velikost v modelu 206 r.v.:2001 3 dvéř jsou? ... a tímto bych se chtěl i zeptat jak nejjednodušeji se k nim dostat? musí dolu celej tapec a nebo stačí jen ta mřížka? ... předem děkuji za odpovědi, případně nějaké tipy a triky   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

repro sou 16,5cm v průměru

já mám rok 2004 a daval sem dolu tapec celej.

a ono ti to chroupe a chrčí ? za to bude moct spíše radio.. výměna repro nemá cenu (pokud nemáš origo) a kup si zesilovač a bude ti to hrát jinak :) pač rádio ti to nedokrmý a posílá tam kraviny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nené to vůbec ... jde o to, že to rádio uplně vypne, když to ''přehulim'' (kámoš řiká ... je to prostě moc chytrý radio a hlídá to aby se nespálil reprák tak to takhle vypíná) ... asi tam jsou právě origa si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no heled asi takhle to bys musel mít termopecku na cívce na reprákách pak by ti přestali hrát aby ti to "hlídalo repráky aby si je nespálil"... ale to je nic ve zlém z principu kravina. (nemyslím to zle jo) :)

rádio se ti bud přehřívá a proto se ti vypne a nebo máš někde přechoďák..

 

Mám v autě zástavbu a něco o tom málo vím.. ale to je spíš tim že rádio se ti neuchladí měl sem ten samý problém a jiné radio a vše bylo ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ještě jeden dotaz .... jaký jsou repráky v zadu? .... 

a jinak ... rádio ani nemá čas se přehřát ... když to prostě ''vohulim'' tak to vypne a když to stlumim tak pak stačí dozdíl o jedno pootočení a to rádio vypne ... někde bude něco blbě, ale nemyslím si, že by to bylo tim novým rádiem 

Upraveno uživatelem Berry77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

130mm sou v zadních dveřích ale já je dával do plata pač tam vzadu je nahoubeles přístup :/

může být někde v napájecí cestě do radia problém.. nebo koncovej stupeň rádia může být chycenej..

a nebo můžeš mít vedení repráku někde potrbaný..

zkus ještě vyměnit rádio jestli nemáš vadné z výroby to se stát může.. a ještě zkus jeden po druhym ho poodpojovat aby si zjistil který to dělá jinak už fakt nevím jinde problém být snad ani nemůže.. (reprák)

Upraveno uživatelem Kubiiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...