Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 2002 - výměna rádia a displeje - jaký typ?


Krahulec22

Recommended Posts

Ahoj klubáci, vím že se to tady už vícekrát řešilo, většinou se ale vždy jednalo o faceliftované modely. Mám 307 2002, takže před face, s klasickým třířádkovým palubním displejem a originálním rádiem s ovládáním pod volantem. V ideálním případě bych rád vyměnil displej za barevný s navigací, s čímž budu muset měnit i rádio.

 

Měl bych proto několik dotazů: 

1) Předpokládám že nebude stačit jen přehodit displej a rádio. Co vše k tomu je třeba, aby to fungovalo?

2) Když bych se na barevný displej vyprdl a chtěl vyměnit jen rádio, jaké typy půjdou, aniž bych musel dělat nějaké úpravy (krom diagnostiky) - RT3, RT4?

 

Moc díky :)

 

(V příloze foto mého rádia)

post-52964-0-91321600-1461662383_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 8 měsíců později...

Nevím jestli je to stejné u předface, ale pokud ano, tak by to šlo přes tento adaptér

 

http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro-autohifi-1/Adaptery-ovl-na-volantu/Adapter-pro-ovladani-na-volantu-Peugeot-Citroen-Fiat

 

Potom můžete dát jakékoliv rádio s ISO konektorem. Tento adaptér zabezpečí funkčnost ovládání pod volantem a zároveň pomocí něj nastavujete parametry auta které se předtím nastavovaly přes orig. rádio. Displej zůstane původní.

 

Mám to tak u F/L, ale verzi s CAN a vše funguje jak má.

 

Tento adaptér je na předface a předpokládám, že to bude funkčně stejné.

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pluk: záleží na tom co od nového rádia očekáváš. Řešení je to hezké, ale záleží na tom, jak to bude hrát. A navíc dotykový displej u skla je podle mě trochu nepraktické. Ale asi otázka zvyku. No a taky je otázka jak to bude hrát. Já jsem měnil rádio kvůli USB a hlavně skrz zlepšení kvality zvuku. Pokud nejsi nějak náročný, tak nějaký fajn 2DIN s DVD dnes seženeš za slušné peníze.

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus napsat do Auniky a ověřit, že to na tvůj model půjde a bude to fungovat. Odkaz na propojovací adaptér je o pár postů výše. Ale díval jsem se na to a je na P307 předface.

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám adaptér pro ovladáni pod volantem z Auniky a funguje jak má a přes něj také nastavuju parametry auta jako čas, jas displeje atd. Cena adaptéru 3.206 Kč vč DPH. Takže se to dá v pohodě koupit i v Česku. Jen je potřeba zvolit ten správný k danému autu.

 

Mám tenhle pro 307 F/L s OEM parkovacími senzory

http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro-autohifi-1/Adaptery-ovl-na-volantu/Adapter-pro-ovladani-na-volantu-Peugeot-Citroen-1

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

 

 

Upraveno uživatelem Davep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...