Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predpruzeni zadni napravy u 205


Emiš

Recommended Posts

Jak predpruzim zadni napravu u 205?

Jak tam spravne manipulovat s torznima tycema resp jak se k nim vubec dostat?

Po bouracce jsme tam dali novu napravu a mam zadek hrozne nizko a kdyz je hrbol tak to sedne natvrdo a to je hroznej zvuk :)

Co jsem koukal po ostatnich 205 tak maj zadek tak o 5-8cm vejs .

Kdyz jsme se stim mordovali poprvy tak jsme si najivne mysleli ze to dela ta tyc uprostred zakoncena tisicihranem, ted uz vime ze vede celou napravou a ze to spis drzi po hromade:) jsem moto-lama ale spolecnou silou me a strejce auto mechanika to nejak dame do kupi :) jen by to chtelo nakej tip, strejc tohle nikdy nedelal tak nevime :( a ke vsemu je to vetsinou rychla akce v sobotu dopoledne kdy to strejc muze hodit v dilne na zvedak a kouknout na to takze si nemuzem dovolit to rozebrat neco zmrsit neb to pak uz nedame dohromady a ja bych nemohl jet do skoly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti určitě poradí spíš Voštík, ale zase taková trivka to neni. Určitě je na to potřeba spešl přípravek a hlavně vědět o kolik zubů máš pootáčet, abys docílil správné výšky. Jsou na to tabulky. Něco jakože 1 zub - 4mm, ale přesný hodnoty určitě budou v chytrý knize \"Jak na pošramocenou 205ku\":D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem doufal ze to vystuduju z knizky 205 jak na to ale tam to neni :(

Forum jsem taky prolezl, ale nenasel jsem nic co by my nejak pomohlo.

Nemohl bys to Tomsne prosim trochu vic popsat,pls

Z knizky jsem vykoukal ze jsou tam dve torzni tyce, Tipl bych si pro kazdy kolo jedna? to se musi predpruzit kazda ta tyc zvlast? A stim stabilizatorem se to pak vyrovna podle toho kolik jak tam nacpem ten tisici hran???

Jaky na to mas pripravky? nakej tip, nebo radu na co si dat bacha az to budem delat? Za jakoukoliv radu budu vdecnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda voštík rve- nechces tu napravu vymenit za tu moji? ja ji mam prozmenu zase moc vysoko a chystam se ji snizovat :) jinak, jak psal Tomson - jeden zub (a ted se nazory meni) 3-5 cm, tak si vyber..

Tomson: jax to myslel s tim stabilizatorem? Tys myslel ty plechy na boku napravy trochu pootocit na tom 1000hranu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vostik: to prohodime a urcite to dopadne tak, ze ja budu mit zadek moc nahore a ty moc dole :D

To snad radsi ani ne, to bych to radsi soupl do servisu za tech 500 by to nebylo moc, ale kde takovej v Plzni najit, do Pribrami se mi nechce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...