Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 106 benzín


Roman Bazi

Recommended Posts

Na to už jsem koukal, nemít svoje, jedu se na to podívat.

Ale pro babču asi moc ne, ač do 4000 ot. je to prostě benzinové auto, které je svižné. Víc otáček by babča určitě netočila, uchovala by motor pro další generace. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dáš pod plynové pedál spalik aby babi tomu nemohla nakládat až na podlahu. A když si to půjčis ty tak oddelas spalik aby si to mohl pořádně provětrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takový dotaz: Musíš mít 3dvéř? Já staršího člověka bych volil 5dvéř z praktických důvodů. 

My jsme pro 80 letého dědu zvolili 3dvéř a nebyla to nejlepší volba, velké přední dveře jsou fajn, ale pak těžko dosáhne na bezpečnostní pás, když sedí (na tu kolejničku dole jsme dali sponku, aby ten pás byl blíže. A pak když nese malou tašku nebo berle, je nemožnost otevřít zadní dveře a hodit to jednoduše na zadní sedačky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koudak - kdyby se GTI dalo koupit za 30000kč, tak do toho jdu :D .

Milane - já to babi vysvětloval, že 5D má kratší dveře a bude se jí lépe vystupovat, ale má 15 let 3D a tak u něj chce zůstat.

Ještě s ní promluvím. S dosáhnutím na pás má problém i v Lancii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to 106 1.0 r.v. 97 cca 150 000km, stav odpovídá stáří, jsou druzí majitelé od roku 2002 nebo 3. Původ Německo, shnilý by to být nemělo. Má to tažný a začíná to mít popraskaný lak na kapotě. Barva modrá. Cenu i s druhou sadou pneumatik si představují 25tis.Kč. Chceš kontakt? Auto je v Žamberku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rozvody? Zadní náprava? Nějaké vady? Doporučíš mě ho? Staral se majitel?

Ta popraskaná kapota by mě asi vadila. Chci, aby to auto alespoň trošku vypadalo.

Prostě jako nové :D .

Jako nové to asi nebude, když je to 19let starý. :D Ostatní zjistím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rozvody? Zadní náprava? Nějaké vady? Doporučíš mě ho? Staral se majitel?

Ta popraskaná kapota by mě asi vadila. Chci, aby to auto alespoň trošku vypadalo.

Prostě jako nové :D .

Co se týče té kapoty tak to v České můžeš nechat potáhnout fólií v barvě. Cca 700 Kč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...