Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaké vyžití s předškolákem v Zábřehu?


Recommended Posts

Moc toho není, v pěší vzdálenosti. Upřímně, nevím, jak se tráví čas s předškolákem.

U nádraží je park, tam snad je hřiště. Nebo u stadionu, prý tady 49.8819642N, 16.8810069E.

Řeka Sázava, někdy tam bývá trénink na divoké vodě, ale to sotva.

Zajet na bazén do Losin? Vlak je blízko, ale je asi hodina jízdy. Vstupenku nutno objednat předem.

Bazén je i v Zábřeze, zjisti si podrobnosti.

Vlakem můžete zajet do Olomouce, je to 20 minut jízdy, ale co v Olomouci?

10 km je na zříceninu hradu Brníčko.

 

A co tak pozorovat repas nápravy? Pro mne vzrušující podívaná, i s vysvětlením :mrk  :mrk 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptám se jen abych věděl--půjčují v Zábřehu po dobu repase nápravy auto zdarma jako u Chodury v Šenově?

 

u Chodury se dá domluvit (když nechceš náhr.auto), že tě odvezou do ZOO,nebo Dolní oblasti Vítkovic, nebo třeba Hornického muzea a pak ti tam opravené auto přivezou a předají, prostě podle domluvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak o to, mě by repas také zajímal, ale Maťa by to tak dlouho nevydržel.

Chtěl jsem něco přímo v Zábřehu. Pokud bude pěkně, tak asi vyněhnem do přírody, tam se zabavíme oba.

Ten bazén by asi byl dobrý, zjistím podrobnosti.

Do zoo Olomouc by to šlo, ale moc se mě nikam jezdit nechce. Raději bych zůstal v Zábřehu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli je to pro předškoláka: vlakem do Bludova a tam na rozhlednu Brusná (Brousná) 49.9315197N, 16.9356006E.

Na nádraží 400 m a v Bludově asi 700 m. Vlaky jezdí často. A kdybyste to protáhli (pěšky asi 1 km) tak uvidíte bobří hráze (asi zde 49.9380906N, 16.9517850E). Jsou vidět i z vlaku do Šumperka.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem to navrhoval, když jsem uvažoval, že půjdou od rozhledny. Od nádraží to taky jde, musí se cestičkou do lesa a potom vhodně odbočit a zpět ke kolejím a přejít jenom přes koleje.

Desná tam tvoří dobré meandry, když byly vysoké kopřivy a kukuřice, a nemáš mapu, tak je to na ztracení - prodíráš se 300 m mlázím, a najednou je tam zase řeka...doprčic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto bylo opraveno po poledni.

Popojel jsem k Bludovu, ale potok je zregulovaný a je tam jen jedna malá bobří hrázka. I tak byla procházka pěkná a i Maťa si ji užil.

Ještě jednou děkuji všem za rady.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...