Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hadice klimatizace 1,4 HDi


jason007

Recommended Posts

Tak mě praskla klimatizace v tom ohybu na tom obrázku č.70.Musela se vyměnit celá ta dvojtrubka jinak to neprodávaj a nikde sem to nenašel pouze v Peugeotu cena přes 7000Kč. Plus Někoho najít kdo to udělá kontaktoval sem 4 servisy a montáž cca 2000 až 3000Kč.Nakonec sem po dalším hledání zajel na vrakáč kde je měli (cca 6ks) dal sem za ní 600Kč.Nakonec sem našel kořena který mi jí tam dal ,,na koleni,, práce cca  1hodka a spoustu nadávání o špatném přístupu.Ještě sem teda musel koupit v peugeotu nové gumové těsnění cca 500kč.A klíma funguje.      Koukám že tam něco mají

 

 

 tady je link    http://obchod.{reklama nepovolena}/klimatizace/1181-trubka-klimatizace-peugeot-206-rhy-20-hdi-66-kw-od-00.html

Upraveno uživatelem Hofmister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pro Hofmistera, mě to ruplo v ohybu u č. 70, ta silnější trubka. Opírá se to tam o karoserii, tak si myslím, že to způsobily vibrace. Budu to taky řešit přes vrakáč, jen  co to bylo za těsnění za 500?, starý jsi tam dát nemohl? Díky za opověď.

 

 

hele byli to mám dojem 2 menší kroužky cca 100kč a pak taková veliká trubička gumová v který ještě bylo další zelený těsnění a  ta stála cca 400kč.A radši sem tam dal nové páč na oko nezjistíš jak sou na tom ty starý leda že je vydloubneš z koncu trubky a tím se mužou poškodit.  Tak abych měl jistotu....  Jinak mě to taky luplo od vybrací....

Upraveno uživatelem Hofmister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

S hadicema mi vždy pomohli  tam kde dělají  hydraulicke hadice.

Ale musí se vyndat a vyměnit . Chce to potom trochu šikovnosti a trochu ochoty od personálu 

V praze 8 v hansaflex ten je i na praze 10

A v chrastanech Rejlek.

Šlo by to asi omotat vulkanizacni opravnou páskou. Jestli je hadice jen odrena 

 

Upraveno uživatelem Chip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...