Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozobrať predné svetmomety.


kexxo89

Recommended Posts

zdravím vás páni.. som čerstvým maitelom 406-ky break a chcek by som sa spýtať či je možné ak to niekto robil rozobrať predný svetlomet. nad žiarovkou je vypálená parabola a chcel by som si to opraviť. pravdepodobne budem musieť vybrať svetlomet. ak má s tým niekto skúsenosti tak ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prepáčte páni ale hladal som aj cez funciu hladať ale nič mi nenašlo preto som založil novú tému... do teraz som mal alfu 166 a tá má sklenené svetlomety a čočky v nich tak som to opravil tak že som ich teplovzduškou nahrial a pekne sa rozlepili. vo vnutri bola čočka (samozrejme vypálená) existuje taká samolepiaca odrazová folia a tu som tam nalepil dookola celej čočky a poviem vám že to bol velký rozdiel keď som to znova zložil naspäť... lenže 406-ka má tie predné sklá plastové a chcel som sa spýtať či to niekto robil lebo nechcem ich poškodiť. ja viem nové je nové ale nestojí to 5 korún preto sa pýtam či s tým mal niekto skúsenosti to rozoberať. keď nie skúsim ja. a ešte jedna vec.. keď chcem vybrať svetlomet potrebujem zhodiť aj nárazník (či sú pod ním nejaké skované šróbi) alebo sa to dá aj bez toho

ja mám predné svetlá Bosh.. viem že sa dá kúpiť druhovýroba len čo som sa dočital na tomto fóre tak z ich svietivosťou je to bieda a original sú cenovo 2x drahšie. preto sa to pýtam...

ďakujem za odpovede

Upraveno uživatelem kexxo89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si myslis ze to zato stoji stravit s tym tolko casu, chod do toho. Otazka je v akom stave mas plexi - myslim ci je cire, to robi tiez strasne vela. Co sa tyka druhovyroby, mal som tiez bosh, zozltnute plexi - takze svietivost 0 prd, a radsej som kupil DEPO myslim ze stali 2x60€ mam tam Elta H7 Blue spectrum a svieti to uplne v pohode, len sa s tym treba pohrat A svetlo spravne nastavit. Mam old model, staci len zhodit prednu mriezku, tam je 3ti srob schovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predné plexisklo mám úplne číre. žiadny náznak zažltnutia alebo niečoho podobného.. veď jasné je to piplačka samozrejme preto sa pýtam či to niekto nerobil tu na fóre aby som tie plasty nepoškodil. keby tam bolo v predu sklo bolo by to iné.. no nič asi kúpim ako hovoríte nejakú druhovýrobu dám tam niake lepšie žiarovky a nebudem sa s tým piplat.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

prepáčte páni ale hladal som aj cez funciu hladať ale nič mi nenašlo preto som založil novú tému... do teraz som mal alfu 166 a tá má sklenené svetlomety a čočky v nich tak som to opravil tak že som ich teplovzduškou nahrial a pekne sa rozlepili. vo vnutri bola čočka (samozrejme vypálená) existuje taká samolepiaca odrazová folia a tu som tam nalepil dookola celej čočky a poviem vám že to bol velký rozdiel keď som to znova zložil naspäť... lenže 406-ka má tie predné sklá plastové a chcel som sa spýtať či to niekto robil lebo nechcem ich poškodiť. ja viem nové je nové ale nestojí to 5 korún preto sa pýtam či s tým mal niekto skúsenosti to rozoberať. keď nie skúsim ja. a ešte jedna vec.. keď chcem vybrať svetlomet potrebujem zhodiť aj nárazník (či sú pod ním nejaké skované šróbi) alebo sa to dá aj bez toho

ja mám predné svetlá Bosh.. viem že sa dá kúpiť druhovýroba len čo som sa dočital na tomto fóre tak z ich svietivosťou je to bieda a original sú cenovo 2x drahšie. preto sa to pýtam...

ďakujem za odpovede

No ja som prave dnes vypitval svetla na 807cke ktora ma tiez optiku pre xenony. a rozobrat sa dala optika, tak ze som svetla nemusel rozliepat, a ani demontovat. Dalo sa to zozadu. Vybral som optiku aj parabolu. Ale chcelo to celovu lampu, pinzetu, zrkadielko, magneticky srobovak, trpezlivost a asi 1hodinu casu a skusenosti ginekologa... Zhorela mi totit ziarovka v jednom svetle, tak som sa tomu musel venovat. Ani len som svetlo nevyberal. U mna stacilo vylestit zadymenu optiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...