Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap doplnění aditiva 607 2,7HDI 150Kw


tomanino42

Recommended Posts

Zdravím. Jsem z jižní Moravy a hledám někoho kdo mi doplní aditivum do fap filtru hlásí mi to že je nízká hladina aditiva?

A nebo kdo mi poradí jaký přípravek koupit a kde se nahází ta nádobka kam se lije to aditivum. Děkuji.

Zdarek. Tak nadobka sa nachadza pod zadnym sedadlom na strane vodica. Ta kvapalina sa vola Eolys alebo "močovina". ;-) Stav sa da skontrolovat aj cez diagnostiku. Eolys kupis jednoducho aj cez eshop.

Skus Walker Eolys 176 kit. Lahko to urobis aj sam...

Vela stastia

Odoslané z Lenovo S90-A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj já jsem to nechal dělat před rokem v servisu Peugeot stálo mě to 4800,-kč se vším všudy.

Duvod byl jasný za 1.do každého peugeotu se cpe jiný aditiva pod tlakem

za 2.musíš se napíchnou na dia a musí se upravit po kolika km. se ti to odfoukne.aspon takhle to tvrdily v servisu,ale to je jedno+že se vymaže chyba respektive nízká hladina aditiva.

za 3.po naplnění do maxima dojezd do dalšího plnění 150 000 km až 180 000 km.zaručuje servis

za 4.když to udělá servis máš na to záruku + že ti to zkontrolují jestli je vše ok.

Myslím si že cca 5000,-kč něni taková finanční darda.pro tváho mazlíka který stál spoustu peněz

Já jsem ze začátku používal od firmy STP přípravek na čištění DPF filtru to se lilo do nafty a na chvíly to dalo klid pak znova hláška nízká hladina aditiv dokonce mi auto i párkrát padalo do nouzového režimu a tak jsem se rozhodl zajet do servisu doplnily zkontrolovaly a podstatná věc mám klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je uplně jedno jestli teče samospádem nebo jestli tam jde pod tlakem.Muj názor jsem tu zdělil.Každého věc.Já bych šel do autorizovaného servisu.Odkouřit FAP filtr něčím co ani přesně nevím co je,je docela drahá sranda nejsem tak bohatej abych si kupoval levné věci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim. 

Dnes jsem doplnoval aditivum, nebot se mi pred nedavnem objevila chyba 'Hladina aditiva prilis nizka'. Doplneni probehlo bez problemu, ale problem nastal, kdyz jsem chtel smazat chybu diagnostikou (KTS) z ridici jednotky. Proste mi to nejde, chyba zustava a hlaska se stale objevuje. Ma s tim nekdo zkusenost a dokaze mi poradit? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím, má i starší 607 2.2. HDi (r. 2004) el. kontrolu hladiny aditiva a postačí tudíž doplnit až na základě hlášky PC o nedostatku, nebo se to musí kontrolovat nějak jinak, manuálně přímo v nádržce atpod.?

Upraveno uživatelem Liqui
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 4. 6. 2017 at 0:44, Pan_Jen napsal:

Zdravim. 

Dnes jsem doplnoval aditivum, nebot se mi pred nedavnem objevila chyba 'Hladina aditiva prilis nizka'. Doplneni probehlo bez problemu, ale problem nastal, kdyz jsem chtel smazat chybu diagnostikou (KTS) z ridici jednotky. Proste mi to nejde, chyba zustava a hlaska se stale objevuje. Ma s tim nekdo zkusenost a dokaze mi poradit? Diky.

Jak jsi to prosim vyresil? Mam ten stejny problem. Origo diag v pugu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravim, kdy je přidáno aditvum do nafty? Vždy při natankování stejné množství aditiva bez ohledu na množství natankované nafty, tj. např. i když jen doleju z kanystru 5 litrů nafty za účelem dojetí k čerpačce? Nebo se to nějak dávkuje podle množství paliva? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...