Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tip na trojkombinaci.... no tak dobrá, na multifunkci....


Hafity

Recommended Posts

A já myslel, že jsem to napsal jasně :myslim  Prostě občasný tisk +- 30 stran za měsíc, WiFi a (předtím nezmiňované) USB a oddělené inkousty. Barevně, leč nemám žádné extra nároky na kvalitu výtisků, o duplexu a potisku CD nemluvě.... Doufal jsem, že splaším něco max. okolo 2000,-, ale vypadá to na přitlačení....

 

Jo a je to domácí využití....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale napsal neboj, jen někteří vidí svoje požadavky víc než tvoje. Tak to vezme bývá. Trvalo mi hodně let než jsem přišel na to že jiní lidé mohou mít jiné požadavky než já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď ale tak,nechceš veľa zaplatiť,nízke náklady na prevádzku a nič pre to neurobis.

Si bol niečo pozrieť osobne? Alebo pozrel stránky predajcov?

Zhanás niečo od počítača,a keď dostaneš rady ešte sa ti nepáči.

http://www.canon.sk/printers/inkjet/pixma/pixma_mg6800_series/

http://m.andreashop.sk/canon-pixma-mg5750-cerna

Táto by ti mohla pasovať.

Myslim ze v Cr budú ceny podobne, jasne že v Kč.

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmartinkovic: samozřejmě děkuji za jakýkoliv postřeh, ale mělo by to být v nastavených mantinelech. Po krámech jsem lítal dneska, abych si ty kraksny "prohmátnul".... No, co k tomu: všude je "překanónováno", pár HP, Epson žádný.... Byl jsem dokonce přímo u Canonu, kde mi maník s ledovým klidem vysvětlil, že je úplně jedno, jakou značku si koupím, protože se všechno vyrábí u Canonu.... Je pravda, že z HP jsem, co se týče mechanického provedení, moc nadšený nebyl. Pak jsem potkal známou, která má Canon 6 let a bez problému, žádná "Chyba 200".... Ještě mi u Canonu tvrdili, že na 5650, 5750 a 6650 vyjde jedna XL barva na 180 Kč....

 

Ještě jsem zapomněl, že pixla má mít čtečku SD.... u 5650 a 5750 jí nenacházím, u 6650 a 6800 ano.... :roker

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částečně měl pravdu ale jen u laserových tiskáren, kde je engine skutečně společný.

to že někde mají mraky nějaké značky znamená jediné, že to prodejci nabízejí rádi a s velkým ziskem. Já bych Canon tiskárnu nechtěl ale je fakt že jsou laciné, ale na spotřebáku se pak to srovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsou t tyhle debaty, žena doma tiskne nárazově pár stovek černobílých výtisků, dejme tomu 500 měsíčně, co by na to bylo nejvhodnější? Máme tu Xerox Phaser 3010, a nějak mi přijde, že se v tom toner mění nějak často a nestojí zrovna lidovku... kdyby to byla kombinace se scannerem, a případně jako doplněk barva, jen dobře, ale ta barva není nutná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy predava to, na com zarobi, nie?

Ja som s Canoncou spokojny, mal som kedysi davno BJC 250, a to vytlacilo vsetko, kdezto HP vtedy, papiere obracala, tocila, krutila....

Mal som HP, uz neviem typ, od kamosa, vyhadzoval, stacilo len atrament kupit, ky msa nezasekla na tom "kazitku" a bolo po. Vsde ma odbili, ze to sa neda opravit, a bla bla, ani dake navofy neboli schopny pohladat.

Tak som ju rozoberal sam, no ale co , neslo ani po resete, tak isla na recyklaciu, a kupil Canon Pixma MG 5150. staci, islo mi hlavne o multi funkciu, skener som mal, davno, ale na LPT port, a to uz nemaju dnesne PC, velmi pomala bola,

takze tak, keby bolo tych farbenych papierikov na rozhadzovanie, kupim si farebnu laserovku multi a basta, ale naco.

 

Oddie a kolko stoji toner?ved teoretisky by to malo okolo 3000 str vytlacit, nie???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě po zkušenostech s mraky tiskáren mohu vřele doporučit toto HP. Umí oboustranný tisk, kopírovat, skenovat,má WiFi. Náplně mám origo od listopadu,ale tisknu tak 10 str. týdně. Náplně jsou celkem levné a jsou dvě a fungují nezávisle. Jinak za stejne peníze se dají koupit neorigo, ale mají více inkoustu. Měl jsem i Epsona,ale to mi už nesmí domů. Pět náplní a furt nějaká prázdná.

http://multifunkcni-zarizeni.heureka.cz/hp-deskjet-ink-advantage-3545-a9t81c/

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahoj mohl by mi někdo doporučit nejakou trojkombinaci do cca 3000Kč..něco aktuálního,popřípadě kdo prodává můžete nabídnout cenou....

jde o to aby barvy nebyly za raketu,pořípadě kolik stojí náplně...

bude připojená k Pc může mít wifi,měsíčné cca 0-100str.

děkuji za tipy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím lacinější tiskárna tím dražší tisk. Co preferuješ?  Kolik toho vytiskneš cca měsíčně a co? 

Ideální řešení je třeba Epson  L455,  pokud by jsi chtěl mohu udělat pro klubáka cenu. 

Máme skladem už od  999,- Kč ale totálně za 3,5. Když budeš tisknout 20 stránek měsíčně tak to nevadí. Ale...... 

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...