Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

omlazená 2008


Haryk

Recommended Posts

Haryk

Napiš jakou chceš verzi, motorizaci, barvu a případné placené doplňky.

Pak jen RČ, adresa, telefon, mail a 10% z ceny vozu jako záloha.

Objednám a zbytek peněz až při předání vozu a) úvěrem b) doplatíš převodem.

Je to jednoduché  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Včera jsem v tom autě seděl. Bohužel, design interiéru je pro mě nepřijatelný - disharmonie tvarů, barevné kontrasty černá - stříbrná, tohle opravdu ne. A platí to pro většinu interiérů, které jsem u Domanského viděl. Mám 207 a pamatuji si první dojem z toho auta - velikostí pro mě akorát, ale ten interiér... Nějak jsem si časem zvyknul. To jsem ještě nevěděl, kam design  posune. Je to škoda, protože s  peugeotem  jsem spokojený a časem bude potřeba nové, kvůli interiéru ne u PSA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro vysvětlení, proč jsem tohle auto prohlížel. Kvůli příjezdu k chatě - 200 metrů nezpevněné cesty - zvažuji jako příští auto něco s vyšším podvozkem, možná 4x4. U PSA se mně líbí výborná antikorozní ochrana, moje 207 je po 5 letech (100 tis. km) bez koroze karoserie. Jenomže ten interiér... Tak  hledám i jinde. Např. SUZUKI VITARA. Tady si zase nejsem jistý s pozinkováním plechů.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to u každé značky o kompromisu, to mi věř, a v dané cenové hladině je to plusminus jedno, co koupíš...,třeba u jiné značky ti nedají požadovanou barvu karoserie k tvému vybranému modelu, někdy je to vybírání auta na hlavu, podle mě je nejdůležitější ochrana karoserie--ta se mění nejobtížněji, narozdíl od motoru, náprav,atd. :myslim, ale nakonec- aut je tolik, že si nakonec vybereš;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že nerezavějící karoserie je zásadní věc. Dávám přednost tomu, že moje současný auto má vyšší spotřebu oleje, ale nerezaví. Ne všechny značky používají pozink. plechy a prodejci to nevědí... Třeba ta VITARA - v jednom pražském salonu  mně řekli, že je pozinkovaná. Na internetu jsem našel jiné informace. Hrátky ne dvanáctiletou záruku na prorezavění, kdy si předplatím ještě jednu karoserii mně věru nelákají. Nakonec si určitě auto vyberu, popřemýšlím, vystřízlivím a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...