Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SONDA-Byl by zájem o pravidelný fotbálek?


Pe.Tr

Recommended Posts

Byl by zájem o pravidelné setkávání za účelem zahrání fotbálku (hala,školní tělocvična) , lokalita dle zájemců , nejpravděpodobnější je lokalita Praha-Prosek.

 

Představa : např. každou neděli (každou druhou neděli) 14:00-15:00 halový fotbal 5+1 : 5+1 (+případní náhradníci)

 

Hlavní účel zábava, pohyb který hlavně v dnešní době mnoha lidem chybí,+následný případný pokec někde na zahrádce byl-li by zájem.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřekvapíš .... Pe.Tr : jaká je nutná kvalifikace ? :) Fotbal jsem nehrál straaašlivě dlouho a ani před tím mi to moc nešlo :D  Možná bych se zajel podívat, ať vidím, jestli jsou na tom ostatní podobně špatně, nebo se vůbec nemá smysl tam cpát ... Prosek by mi extrémně vyhovoval :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jsou neděle v poho a pohybu není nikdy dost, ale jak říkám, vždycky jsem "na to byl blbej" .. Bavil mě spíš floorbal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nápad  :super ale sdílím názor Medvěda a Tomáše-jsem na tom stejně s talentem :D nikdy jsem ho nehrál a když tak špatně-dokonce ho nesleduji ani v TV pokud už nehraje nějaký :super team - nebo liga mistrů,pohár UEFA . . .  spíš jsem na volejbal-který jsem hrával za Sninu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chcete pohyb každou neděli - pučim vám sekačku, hrábě, vidle, kolečko, lopatu, motyku... A můžete se realizovat na mejch plantážích... :D

Ale až budete hrát s tim Mexikem, tak přídu určitě fandit..! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, o Veryska nejde, ale ono je toho už docela dost  :( To máš PSMF úterý/středa, FAČR čtvrtek/sobota, Pramako pátek/neděle, a kde brát pak termíny :nevim

Ale pokud nebude termínová kolize, tak si určitě zahrát přijdu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chcete pohyb každou neděli - pučim vám sekačku, hrábě, vidle, kolečko, lopatu, motyku... A můžete se realizovat na mejch plantážích... :D

Ale až budete hrát s tim Mexikem, tak přídu určitě fandit..! :)

Jsi mi to vzala z úst. Maj to ke mě na zahradu všichni sotva hodinku cesty, dostali by najíst a napít a pohybu bych jim zařídil, kolik by si jen přáli.

 

A má to jednu výhodu.... Beru fotbalisty, florbalisty, hokejbalisty, vtvnafotbalkoukalisty i volejbalisty s talentem i bez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taak, hele kdybys řekl každý týden v nový pace, tak nad tim asi uvažujeme... Do Prahy jezdim já dvakrát týdně pouze pracovně a jednou za hooodně dlouhou dobu na víkend, takže asi ani vyslání neklapne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...