Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android 5.1.1 pozadí


morepower

Recommended Posts

Ahoj, tak se mi nainstalovala verze androidu 5.1.1 a k mému nemilému překvapení ten telefon svítí jak lucerna. Vše, co jsem měl v neinvazivních tmavých barvách a odstínech je bílé nebo alespoň světlé. Existuje nějaká možnost změnit barvy pozadí (nebo téma, nebo jak se tomu říká), aby bylo apriori tmavé? pro představu (obr z netu a jen ilustrativní) tmavý to bylo = OK světlý to je = NOK

post-48033-0-00354300-1459408462_thumb.j

post-48033-0-44927500-1459408469_thumb.j

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem žádný tmavý pozadí do menu nenašel :-(

všechno sou jenom tapety a tu mám svojí oblíbenou, ale tmavý menu nikde, tak kdyby někdo věděl....?

 

já vůl, že to instaloval. taky mám pocit, že mi to nějak žere víc baterku a mám slabší signál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak včera mě to zase nasr...lo. Tomu se normálně nedá zdrhnout, ku.va

Jen co sem se připojil na wifku, tak lup, stahování aktualizace OS. Všechno odškrtáno - myslím automatické aktualizace atd..., Přesto si to novej android stáhlo. Vzhledem k tomu, že sem to čerstvě znovu vybavoval aplikacema, tak sem to zase zpět hodil do továrního nastavení a udělal to celé znovu, aniž bych na povolení instalace klik.

 

co čert nechtěl, znovu po připojení, lup ho a už se to stahovalo, tak sem v průběhu vypnul wifku a napsalo mi to, že stahování aktualizace neproběhlo a teď mám zatím klid, tak uvidim.

 

Je to boj s větrnými mlýny, nechci to a přesto to nemůžu zakázat, ani když mi tam "zakazovátko" daj. Stejně nefunguje. V appkách je "aktualizace SW" a ta nejde zablokovat. Vidím to na root...protože uživatelsky pohodlná cesta neexistuje (respektive sem ji nikde nenašel, pouze nepoužívat data a nebo mít nedostatek místa = to je pěkně naprd)

 

A nebo takovou cestu znáte?

 

Ale zatím tam ten hnusnej lollipop není, takže vítězím  :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ja teda lolipop mam, a jediny okamzik kdy narazim na bile pozadi je okamzik, kdyz vlezu do "nastaveni". Jinak mam pozadi takove jake chci, konkretne nejaka tmava fotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať otevřeš jakýkoli menu, tak máš bílou. Kombinace barev se mi nelíbí. Vybíjení baterky se mi nelíbí a nelíbí se mi ani nově udělanej foťák. To že je to pomalejší přecházím...

 

2Pacho69> Tak já sem poměrně dinosaurus, ale hlavně nemám rád, když mi někdo něco vnucuje....i když....kdyby mi vnucoval třeba hovězí stejk, tak to bych polevil ze svých standardů  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

At otevru jakykoli menu, bilou nemam vsude ani omylem, staci vhodny launcher a aplikace s tmavym tema. Pri beznym pouzivani mobilu na bilou nenarazim. Jak uz jsem psal, snad jen pri zmene nejakyho nastaveni mobilu.

post-10666-0-76720400-1461335471_thumb.j

post-10666-0-56113800-1461335490_thumb.j

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre, tak ne vsude, ale treba v kontaktech a v nastaveni(to si psal) ano. uz nevim jak vypadaly smsky, ale vzhledem k tomu, ze aplikace jako takovy otviram pouze z obrazovky a nejvic chodim do kontaktu, sms, a nastaveni, tak to je pro me vsude...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...