Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 - Začínající koroze na 5. dveřích


Míša 308

Recommended Posts

Ahoj, potrebuji radu. Jak dlouho trvá záruka na lak? Přijde mi,že na to, že mám 4 roky stare auto,tak to není normální. Jsem ženská a bojim se,že když přijedu do Peugeotu,tak mi budou namlouvat ruzne kecy, že se na to záruka nevztahuje nebo tak něco.  Proto se potřebují poradit,jestli se mám nechat odbýt či ne. Co myslíte?  Přiložím 3 fotografie,  jsou obě vyfoceny na 5. Dveřích,  jedna bude za chvilku kvést, jelikoz jsou tam videt bublinky a na druhé fotografií je se udělala takova bublinka a při seskrabnuti se odloupla barva ale nic není zrezle. Děkuji za odpovědi. 

post-52383-0-31935200-1458391629_thumb.j

post-52383-0-39971500-1458391660_thumb.j

post-52383-0-96894200-1458391689_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruka bývá na úplné proreznutí :myslim Jsou tam tuším ještě nějaké podmínky ohledně doložení pravidelných servisních prohlídek dle požadavků výrobce. Pokud máš jen nějakou malou lokální korozi, tak se to v lepším případě řeší tak, že ti to v servise opraví. Záleží na tom, jak moc se jim do toho budou chtít a zda si u nich kupovala auto jako nové a jezdila na pravidelný servis během záruky. Ale chtělo by to, aby se vyjádřil někdo ze členů, kteří jsou přímo od koncesionáře. Pár se jich tu vyskytuje  :myslim

Jen tak pro info, moje GT není ještě ani 4 roky staré a už mě to na jaře taky čeká. Ale já s tím určitě nikam nepojedu a pěkně si to opravím sám :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jezdíš jen do Peugeotu, tak bych tam s tím určitě zajel. Při troše dobré vůle to hodí na záruku týkající se karoserie a opraví ti to. Nebo si tu opravu zaplatíš, ale budeš to mít udělané pořádně a hlavně se zárukou (v případě, kdyby to náhodou vylezlo znovu). Ještě přidávám dokument, jak se k tomuto problému Peugeot staví ...

shared_zaruka-peugeot.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...