Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šrouby kol 807 delší


Semir103

Recommended Posts

Stačilo pohľadať na nete http://www.pneumaterial.sk/pneumaterial/eshop/9-1-Skrutky-a-matice-kolies/1310-3-Peugeot vyber si nejaké keď tam nenájdeš také ako potrebuješ popozeraj ešte eshopy poprípade pneuservisy

Tak ani jeden z tvé nabídky nelze použít. buď je krátký nebo nemá plovoucí podložku.:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky, ale to neřeší můj problém, už dva prodejci alu mě varují od použití štoubů bez podložky, kde podložky jsou běžně použité, šrouby jsou odolné na tah ne na střih a jak použiji bez podložky, šroub vymačkává alu a pak se střihne. Právě proto je potřeba šrouby s podložkou v úhlu 60° ale delší a ty nemohu nalézt:-((( ani na netu ani u strýčka Googla.: našel jsem jedny ale šroub 550,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky, ale to neřeší můj problém, už dva prodejci alu mě varují od použití štoubů bez podložky, kde podložky jsou běžně použité, šrouby jsou odolné na tah ne na střih a jak použiji bez podložky, šroub vymačkává alu a pak se střihne. Právě proto je potřeba šrouby s podložkou v úhlu 60° ale delší a ty nemohu nalézt:-((( ani na netu ani u strýčka Googla.: našel jsem jedny ale šroub 550,-Kč

Nesmíš věřit všemu co ti rikaj. Co více na to chceš slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jasný, chápu, ale jde o to, že nevím, zda to bude problém, nerad bych se pak sbíral někde ze škarpy a jaké šrouby použít, jelikož ty s podložkou mají větší průměr na dosedací plochu kola....

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj přímo předcházející příspěvek. Dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš kus za 110 http://www.autobest-tuning.cz/dlouhe-4665-mm-c-1027_1030/plovouci-kolovy-sroub-zmena-roztece-14-x-15-x-60-kuzel-p-12640.html

 

BTW nikdy jsem neviděl šrouby s kuželovou podložkou z jiného důvodu než kvůli změně rozteče. Mám na dvou autech čtvery hlíny a na všech kuželový šrouby bez podložky, resp. jedny na makrelu s podložkou - plovoucí právě kvůli změně ze 4x98 na 4x100..

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...