Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno


MilanF1

Recommended Posts

To víš, člověka to deptá ... kecy stylu:

"Dyť je to schnilý, vole."

"Brzdy v prdeli"

"Za to si dal 10 000, víc to hodnotu nemá."

"Ti tam chčije volej z převodovky"

"Vrakáč je na druhém konci města"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jestli se Ti přestalo líbit, tak já to od Tebe za cenu, kterou jsi dal Ty koupím :D

Jsou to jen základní věci, žádná neočekávaná drahá závada. Jasně, že v autorizovaném Škoda servisu Ti takhle starého Peugeota pomluví, ale na příštím srazu našeho klubu budeš v centru pozornosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, člověka to deptá ... kecy stylu:

"Dyť je to schnilý, vole."

"Brzdy v prdeli"

"Za to si dal 10 000, víc to hodnotu nemá."

"Ti tam chčije volej z převodovky"

"Vrakáč je na druhém konci města"

 

No jo, hovada ... Co taky chtít vod mechošů ze Škodovky :)  A čím jezdí oni, jen pro zajímavost ? Nebydlí ještě u maminky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no já už tak 3 roky pošilhávám po nějakých skladných nájezdech, přiznám se, že tísnit se pod autem přizvedlym o 40cm a něco tam zkoumat už mi moc příjemné není. Buď pud sebezáchovy nebo něco jiného, ale i ta nemožnost nějak pod tím manévrovat s rukama, nutnost pomalu pamatovat si, kam přesně co člověk z nářadí odložil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmluvy umíš vršit pěkně. Hele, jestli tě nadšení opustilo, tak já si to taky klidně vezmu, akorát tě to pak asi bude mrzet, když vezmu tyhle tyhle prkotiny zgruntu a pak uvidíš, co se z toho za relativně malej peníz a z minimálním úsilím vlastně dalo udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane nechtel sem te urazit ale kdyz kupujes ojety auto musis vzdy pocitat s extra investicema. Ale to jestli je v kufru dira tak to bych se asi kroutil.....

 

Btw k tem kecum od skodovkaru, byl sem se mladou podivat ve Stepanek auto ne kupovat ale jen aby si sedla do 206 ky a videla jak je velka. Dal sem se do reci s prodejcem pac tata schani kratkou 307 1.6. a moc jich neni. Pan prodavac mi rekl ze o peugeoty nikdo nestoji ze jich je vsude mraky ale za to skodovky jdou na dracku. Na place mel 6 pugu a asi 18 skodovek. Na ten popud sem se ho zeptal jak vysvetli plnej plac skodovek a skoro zadnej peugeot kdyz o ne neni prece zajem. Tak mi rekl ze se to neda tak brat :D. Tim chci rict pro nektery lidi je skodovka jak modla a nejlepsi auto na celym svete. A sorry za off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmluvy umíš vršit pěkně. Hele, jestli tě nadšení opustilo, tak já si to taky klidně vezmu, akorát tě to pak asi bude mrzet, když vezmu tyhle tyhle prkotiny zgruntu a pak uvidíš, co se z toho za relativně malej peníz a z minimálním úsilím vlastně dalo udělat...

Máš pravdu, když do toho pustím desítku, patnáct, bude spodek nový a roky klid. :)

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, ale než řešit kola musím to důležité. 

Auto jsem si na dílně zvednul (jen nůžkový hever, na volném normálním jsem měl moc malý rozvor :D) a při pohledu zespodu po mě šly mrákoty: 

Výfuk je flikovaný, jak to přišlo, ale střed je nový. Sponka špatná atd.

Podvozkové díly jsou na 95% původní, aby člověk byl spokojen, je třeba dát všechno nové, ale vůli snad mají jen tyčky stabilizátoru. 

Silentblok na převodovce je jasně na výměnu.

Chtělo by to i nové přední tlumiče (ale jsou stále v normě), zkoušel jsem i zadní na testu, ale já debil stál na brzdě. :mad:  Vzadu je torzka, proto výsledek byl katastrofální.  

Na převodovce zespodu je olej, ale teče asi někde zezhora ... vypadá to ale na olej, který teče kolem víčka motoru (špatné těsnění). 

 

Takže jdu vzít kalkulačku do ruky a počítat.  :(

Pokud chceš auto pro zábavu tak kalkulačka v ruce nemá co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, člověka to deptá ... kecy stylu:

"Dyť je to schnilý, vole."

"Brzdy v prdeli"

"Za to si dal 10 000, víc to hodnotu nemá."

"Ti tam chčije volej z převodovky"

"Vrakáč je na druhém konci města"

Jeee vis kolikrat sem to slysel? Do ty doby nez se poprve svezli ;-) :-D

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeee vis kolikrat sem to slysel? Do ty doby nez se poprve svezli ;-) :-D

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk

Nikdo se svést nechtěl, protože pak by změnili názor. :D

 

Kalkulačka odložena a za komplet spodek to bude cca 15 000 Kč. To není vůbec marný. ;)

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš stále proti škodovce,už tuhle s tím motorem v octě? O ty mamince raději pomlčíme.

Proč hned pomlčíme ? Je evidentní, že takový hemzy má akorát člověk, co si nevidí na špičku nosu. A proti Škodě jako "modle" mám stále to stejné - těžkej průměr. S výjimkou pár modelů žádnej zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a musel jsem dneska udělat přední destičky, abych s tím mohl normálně jezdit a nebát se brzdit.  Ono bylo čeho se bát, viz foto. Nyní auto brzdí jako Francouz, tvrdší pedál a zabírá nahoře. :)

 

post-11790-0-95839700-1458402908_thumb.j

 

Kotouče na předku už byly měněné, něco mají za sebou (asi jednu sadu destiček), ale ještě vydrží. Zadní brzdy jsou nové, kotouč krásný, bez hran. Z podvozku určitě dám kosti stabilizátoru (pravá má roztrhanou prachovku, jinak se zdá být OK. A také jsem přidal těsnění na nalévací víčko oleje, už snad nebude prolínat.

 

A ještě jedna momentka a lepší pohled na interiér.

 

post-11790-0-15553000-1458403117_thumb.j

post-11790-0-76280400-1458403117_thumb.jpost-11790-0-28032700-1458403116_thumb.j

 

A dneska překonáno 95 000 Km, tedy od středy 334 km :) A dělá radost, tvrdý podvozek, který drží v zatáčkách. Zkusil jsem si rychlejší průjezd zatáčkou a v půlce přidal plyn (ani jsem to netočil - cca 3000 ot) a přední náprava vytahovala auták ze zatáčky.  :mrk  Tohle z HDička neznám. :D

 

post-11790-0-23697800-1458403540_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...