Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno


MilanF1

Recommended Posts

Proč hned pomlčíme ? Je evidentní, že takový hemzy má akorát člověk, co si nevidí na špičku nosu. A proti Škodě jako "modle" mám stále to stejné - těžkej průměr. S výjimkou pár modelů žádnej zázrak.

Není to tak dlouho co Ti to tu někdo také napsal a strašně jsi se rozčiloval,tak nevím proč tohle dávaš do souvislosti s mechaniky. Takž si na ten nos koukni sám. To mínusko ustojím,neboj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale s tímhle se pod autem neprojdu ;)

Jinak já pojízdný dvoutunový mám. 

 

Já jsem taky kdysi řešil jak se dostat zvedákem pod auto, vyřešil jsem to nejdříve " podkladky" pod kola. Dvě fošny vruty stažené k sobě a najet na ně většinou stačilo auto se přizvedlo o cca 5-6 cm a pak nebyl problém tam dostat podjížděcí zvedáček. Pak jsem někde náhodou hodil do kufru u berlinga podstavce k přenosným dopravním značkám tam je trochu problém že mají jen krátké šikminy ale dá se na to také najet. Má i koupené nájezdy a k nim nástavce pro nízká auta. No a teď jsem pořídil tu houpačku která je asi zatím to nejlepší co jsme měl. Samozřejmě že sloupový zvedák by byl to nej. ale to je o prostoru a jiných penězích.

 

Samozřejmě že gratulace k nové zábavičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska servis neproběhl, taky nemám díly. Nicméně provedl jsem další kontrolu, abych věděl, co koupit. 

V airboxu je Green a je značně zanesen, tudíž musím sehnat sadu na čistění a vyperu si ho doma. Alespon jsem ho od hrubých nečistot vyfoukal kompresorem. (foto až po vyfoukání). Nebo bude moudřejí koupit nový filtr? (já bych klidně dal papírák, za bavlnu se mi utrácet nechce)

post-11790-0-79935800-1458484093_thumb.j

 

Ihned jsem airbox vyluxoval, byl tam písek a listí. Když jsem v tom byl, kouknul jsem se na svíčky. Přístup je na jedničku, u tohoto motoru pohoda. 

Ale svíčky nebyly zas tak v super stavu, jsou originál Peugeot a mají toho dost za sebou, navíc všechny čtyři nebyly úplně dotažené, tudíž musely podfukovat. 

 

post-11790-0-75636500-1458484330_thumb.j

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak dlouho co Ti to tu někdo také napsal a strašně jsi se rozčiloval,tak nevím proč tohle dávaš do souvislosti s mechaniky. Takž si na ten nos koukni sám. To mínusko ustojím,neboj.

 

Mínusko nemám zapotřebí Ti dávat, přiznám se, že nevím, nač teď narážíš. Každopádně dost OFF TOPIC, aspoň ode mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1, nevěřil jsem vlastním očím, když jsem četl tvůj příspěvek, že máš ve své stáji takovou krásu.

Přeji Ti mnoho příjemných prožitků a kilometrů bez pokuty.

Hlavně brzy vše oprav k obrazu svému. Blahopřeji ke koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane,vypadá pěkně  :super

Samozřejmě investice je potřeba vždycky a někdy i do nového vozu když si ho chceš přizpůsobit k obrazu svému  ;)

Všimnul jsem si jednoho drobného detailu až nebudeš mít na autě co vylepšovat,tak si dej pod značky podložky a nejlépe od Peugeot clubu  :super

Ty jízdní vlastnosti si budeš užívat ještě víc až budeš mít autí úplně v cajku  :super  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V příštím týdnu chci pohnout, jen přemýšlím, jaký tam dám olej. Asi 5W-40, tedy TQ9000. Jen si nejsem jist, zda to je správná volba. 

 

Z těch nutných věcí to chce kosti stabu a silent převodovky. A chtělo by to i přední tlumiče, koukal jsem, že originál v pugu vyjdou na 1700 Kč / kus, to není marný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani s jedním neuděláš chybu. Já bych dal 5W40, ale to je jen můj názor. Dávám ho do Cabria. Co dávám do 307my sem psát nebudu.

Doplním, že většina odborníků Ti do takto starého motoru doporučí 10W40

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...