Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě auta - přepis


Piggyslav

Recommended Posts

Tohle jsem zjišťoval cca 3 týdny zpět. Volal jsem na evidenci do B n L/Stará Boleslav a bylo mi řečeno že to technicky není možné a že současný systém evidence to nebude umět nikdy že to bylo jen zbožné přání politiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2016 at 13:37, P607Olda napsal:

A teď už konkretně:........

 

- pojistíš auto na kupujícího

..........

Jenom k tomu pojištění, nemusí to být na jméno kupujícího. Auto musí mít pojištění, ale není nutné, aby byla smlouva na majitele. Lze to pojistit třeba přes někoho z rodiny, kdo už jezdí nějaký ten pátek a má nějaké "bonusy" u pojišťovny, potom dostane na pojištění i lepší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je otázka, zda je to výhodné. V dané chvíli se zaplatí míň peněz.

"Synek" jednou bude mít svoje auto pojištěné na sebe. Takže je otázka, zda tyto bonusy nemá "vysloužit" hned, dokud má auto s malým objemem, a až si jednou koupí dvoulitr, tak už bude zkušený pojištěnec. Krom toho, ať je auto jeho i s náklady a starostmi, jak jednat s pojišťovnou.

U známých pojišťovna jednala tak nesmyslně, že 40 let starý žigulík chtěla zvýšit pojistku, tak bylo výhodnější předělat pojistku na manželku (76 let) která záhy zemřela. Úspora asi 300 Kč, a to se vyplatí.

PS: provozování živnosti mě naučilo, že každý úhybný manévr se vymstí - obrátí proti původci.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice stačí, ale kromě plně moci ještě i velký malý technicak, evidenčku,  a pak to zase poslat zpět. Navíc ještě tu plnou moc když už měli plnou moc obráceně udělanou. Takže si smála udělal výlet a už to má za sebou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...