Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční otevírání kufru


Tomassvagr

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit, kde může být problém. Ráno jsem přišel k autu (mám Peugeot 407 sedan) a když jsem chtěl otevřít kufr dálkovým ovladačem, tak se neotevřel, zkusil jsem ho otevřít tlačítkem 0 ale ani na to kufr nereagoval. Není ani slyšet, že by se zámek snažil odemknout nebo že by se něco dělo. 

Dnes se mi navíc stalo, že když sem otevíral auto tlačítkem pro odemknutí dveří na dálkovém ovladači tak se mi roztáhly pouze zrcátka ale dveře se neodemkly. Musel jsem auto zamknout a poté znovu otevřít tlačítkem pro otevření dveří a kufru, poté se mi odemkly dveře ale kufr nereagoval. 

Věděl by někdo co s tím a jestli tyto dvě věci mají spojitost mezi sebou? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Či tie dve veci majú niečo spoločné ti nepoviem ale kufor núdzovo otvoríš tenkým skrutkovačom cez malí otvor v zámku kufra z vnútornej strany (nájdeš to aj v manuáli) a to že nereaguje ani na tlačítko "0" pravdepodobne bude zlomený káblik v prechodke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 11. 3. 2016 at 10:08, Judes napsal:

Či tie dve veci majú niečo spoločné ti nepoviem ale kufor núdzovo otvoríš tenkým skrutkovačom cez malí otvor v zámku kufra z vnútornej strany (nájdeš to aj v manuáli) a to že nereaguje ani na tlačítko "0" pravdepodobne bude zlomený káblik v prechodke.

Takže když funguje přes klíček tak je zlomeny kabel zkrze ovladaní 0... měl jsem problém předtím že jsem muset fest zmačknou 0 aby se otevřel a ted už ani to.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...