Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zatahování el. oken


deeper

Recommended Posts

Masinka zde pise, ze je totalni lamka:D, ale kdyz me to montoval autoelektrikar, tak z toho byl lama i on a s navodama.:( Ono zalezi jake jsou v aute vypinace. Ja na leve okno mam, kdyz ho zmacknu jemne, otevira se jen kam chci a kdyz ho zmacknu vice sjede nebo vyjede az na konec. Prave okno slo v poho, ale nad levim dumal a delal ho dve hodiny. Nakonec tam musel pridat dve relatka nebo co.....;) Takze asi one prdel.... Kdyby neco, tak dam na nej telefon.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Radek V.

Masinka zde pise, ze je totalni lamka:D, ale kdyz me to montoval autoelektrikar, tak z toho byl lama i on a s navodama.:( Ono zalezi jake jsou v aute vypinace. Ja na leve okno mam, kdyz ho zmacknu jemne, otevira se jen kam chci a kdyz ho zmacknu vice sjede nebo vyjede az na konec. Prave okno slo v poho, ale nad levim dumal a delal ho dve hodiny. Nakonec tam musel pridat dve relatka nebo co.....;) Takze asi one prdel.... Kdyby neco, tak dam na nej telefon.;) Myslim tim model M.72

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mám net pouze v práci reaguji trošku se zpožděním.

Co se týče montáže, jde to do většiny aut. Není ani tak rozhodující jaký je v autě vypínač, spíš jaký systém. Např u 406 na řidičové okno není potřeba dodatečně dodělávat žádný modul, nebot´originální modul je integrován přímo v motoru stahovačky a stačí ho jenom vhodně připojit. Napoprvé jsem nad tím taky pěkně špekuloval :-))).

Co se týče slibované slevy, dejte mi ještě trochu času. Majitel firmy má tento týden dovolenou a budu s ním mluvit až příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kecám, ještě jedno relátko :(

A platí to pro 205/309, ostatní auta jsem ještě nedělal...

Prostě, el. okna jsou napájené přes relé (na pojistkovce). To relé je sepnuté jen při zapnutém klíčku. Takže, je třeba to relé spínat ještě při otevření dveří - to zajistím přidáním dalšího relátka, připojeného paralelně k žárovce vnitřního osvětlení, a přivádějícího plus na tu elektriku oken...

Podrobně to asi takhle nevysvětlím, nenecháme to na sraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...