Sign in to follow this  
Followers 0
deeper

Zatahování el. oken

105 posts in this topic

Nazdárek lidi, můžete mi někdo poradit jestli se dá nějak naštelovat aby se při zamčení auta centrálem automaticky dovřely boční okna???? Mam je na 205ce ale mam takovej pocit, že to je dodělávaný zvláš?.

Jde to ale je potřeba nějaký spešl modul či co kus něco kolem 500kč :)

Ja ho mam namontovany, a stal kolem 800kc. Montaz byla ale vopruz.;)

Krmy je to taková parádička taky o tom uvažuju ja hodně zapomínám zavřít okno než vypnu klíček a nasadim paku na volant :)

STEFAN:No ty okna se dají zavřít i bez klíčku v zapalovní když odevřeš dveře,nebo alespon mě to tak funguje.Ale je určitě lepší je zamčít auto a jít.A jak se to správně jmenuje když to budu hledat v annonci.:cool::cool::cool:

A co se týče tý páky na volatn tak ti to stejnak odvezou i s tou pákou.No alespon člověk lépe usíná,když ji tam dáš.:P:P:P

A japak se to udělátko jmenuje, nebo alespoň kdo ho vyrábí. Určitě by se to hodilo více lidem

Krmy: Stefan nikdy nespi (od jiste doby):D

Rika se tomu \"Modul automat.zavirani oken\", nebo tak nejak;)

Jeste jsem volal chlapikovi, co mi to montoval a on mi snad do zitrka zjisti cenu a vyrobce (dodavatele);)

Tak to bylo sqělý kdybych to u nás nesehnal, dokázat by to ten chlapík poslat třeba na dobírku??????

RADEK:Copak se mu přihodilo,že nespí.Snad né něco s autínkem.Nebo jsi ho určitě hrozně vylekal a ted na tebe pořád myslí.:cool::cool::cool:

Krmy je to tak 14dní co mi ukradli 405grd combika ted mam nové autí a hlídám skoro nespim :(

Má někdo z majitelů tohoto úžasného zařízení (co NUTNĚ potřebuju :cool: ) zkušenosti se spoluprácí s šíbrem? Jde o to, že může bejt odsunut do dvou poloh a kterak se s tim vypořádá tato chytrá škatule, když \"neví\" v jaké poloze je šíbr a tudíž který směr pohonu motorku volit, aby šíbr zašíbovala do střední polohy ZAVŘENO. Ha?

Hics ja to typuju že stejně jako okno jedním směrem jen zavřít ale nevim jenom to odhaduju :)

Pry je to i na stresni okna. Jeden modul ovlada jen dve okna:( , takze na predni dvere + stresni okno jsou potreba dva.;)

STEFAN:já jsem si říkal ,že se jsi změli fotku.To nasere a ještě když naše policie je tak schopná to auto najít.Ted mi kámoš nabízel 405 kombi. Ale ty už máš vozítko.Tak hodně š?astných kilometrů.;););)

Nevim přesně cenu ale mužu zjistit ja se nato ptal když mi montovali alarm a že byto nebyl problém ja se tam schválně zeptám :)

Tak až to budeš vědět tak napiš.Nemusí to být přesná cena.Jen aby člověk v případě zájmu věděl kolik si má našetřit. :D:D:D