Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koroze výfuku - 1.6 16V


RoumenCZ

Recommended Posts

Ještě dlouho pravděpodobně budeš jezdit s tím původním. Maximálně se opraví ten držák za pár korun. Přikládám foto mého výfuku starou cca 3,5 roku. Koupil jsem si novej a opřel jsem jej do kouta v garáži. Auto prodané a ten starý výfuk ještě novému majiteli vozu slouží a nový výfuk stále čeká na svou příležitost. 

post-49077-0-32939700-1456947925_thumb.j

post-49077-0-04580500-1456947948_thumb.j

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dlouho pravděpodobně budeš jezdit s tím původním. Maximálně se opraví ten držák za pár korun. Přikládám foto mého výfuku starou cca 3,5 roku. Koupil jsem si novej a opřel jsem jej do kouta v garáži. Auto prodané a ten starý výfuk ještě novému majiteli vozu slouží a nový výfuk stále čeká na svou příležitost. 

 

No, to asi nebudu. Stejně jsem chtěl řešit nějaké úpravy. Takže se to obrousí, uřízne a přijde tam laděný výfuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RoumenCZ

Nějak jsem to nepochopil. :myslim  Ty tady řešíš povrchovou korozi výfuku. Řešíš to v servisu a následně i z dovozcem. Strašně tě to s*re.

Nakonec, ale vlastně plánuješ nějaké úpravy - laděný výfuk. Nechápu  :bojim

V jaké tónině bude ten laděný výfuk? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RoumenCZ

Nějak jsem to nepochopil. :myslim  Ty tady řešíš povrchovou korozi výfuku. Řešíš to v servisu a následně i z dovozcem. Strašně tě to s*re.

Nakonec, ale vlastně plánuješ nějaké úpravy - laděný výfuk. Nechápu  :bojim

V jaké tónině bude ten laděný výfuk? 

 

Ano, sere mě to. Řešil jsem pouze to, jestli je tohle normální. Spousta lidí řekla ne a tak jsem napsal do Peugeotu. 

A k těm úpravám. Nechtěl jsem do toho řezat, když to bylo v pohodě a navíc záruce. Teď výfuk dolů musí, takže už je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ti k tomu tuningu ještě vlastně dopomohli. Pežot jede :D

Pe.Tr: Brouuuum, brouuum, brum, bum, bum, baf ;)  (má bejt přece laděnej a kdyby ještě blow-off...)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, sere mě to. Řešil jsem pouze to, jestli je tohle normální. Spousta lidí řekla ne a tak jsem napsal do Peugeotu. 

A k těm úpravám. Nechtěl jsem do toho řezat, když to bylo v pohodě a navíc záruce. Teď výfuk dolů musí, takže už je to jedno.

měl bys napsat ještě jeden dopis, děkovný :myslim, že ti pežo umožnil tak rychle nahodit laděný výfuk  :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Měl jsem ten samej problem s ureznutym drzakem zadniho tlumice, pak do mě naboural nějakej kok*t a tak auto šlo do servisu a vyfuk byl napul urazen. V servisu mi bylo receno, ze vyfuk je komplet od predu az do zadu, ale ofiko postup je ho uriznout, dat rychlospojku a vymenit jen zadni dil....   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Na Citroën ellyse je k dispozícii na e-shope  neoriginálny  zadný tlmič cca-40 EUR .Nakolko 301 a ellyse sú technicky dvojčatá ,myslím si že by to malo pasovať a záleží už na každom či kúpi originál alebo nie .Aspon že je možnosť voľby .Cislo produktu je 01.61296 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 10 měsíců později...

Zdravím všechny, poprosím a obnovím toto téma, nejsou nějaké nové zkušenosti ohledně zadního dílu výfuku na 301/1,6/85KW/2015 ? Krom toho polského nemohu sehnat druhovýrobu. Jen originální díl přímo v Peugeot. Polský odkaz stále funguje, ale kupoval někdo?  Děkuji za případné reakce.

Upraveno uživatelem rendll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...