Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Pršet zatím přestalo, na sobotu se má vyjasňovat, viz odkazy na snad nejpřesnější počasí které existuje na netu

 

Rakvice - http://yrno.cz/pocasi/Jihomoravsky/Rakvice/predpoved-hodinu-po-hodine/

Mikulov - http://yrno.cz/pocasi/Jihomoravsky/Mikulov/predpoved-hodinu-po-hodine/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když vidim to blýskání nad Tatrou... :(

Vyrážím do zatáčky před Vídní.. Tam jen krátká zastávka u pumpy..

Potom směr masna v Hustopečích - delší zastávka...! :D

Pak Čejkovice (aby Verýsek nedržkovala, tak tam pojedu dneska a né v neděli...)

No a pak na šutrák....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ale plovoucí dietu... :)

Hustopeče.... Parkování za 10,- na hodinu a ta božská mana... Pečený kolínko..., přátelé asi už dál nepojedu... :D

Jinak D1 se dá v pohodě kolem poledne 1:42.., až na pár kokotou... Odpoledne počítám tak dvojnásobek...

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přijíždějící z Valašského Meziříčí z rychlonabíječky, kam jsem vyrazil elektrikou před hodinou a čtvrt z Ostravy.Sedím v baru místní posilovny u kafe a mulťáku. Chčije tu řádně, jak říká film. Stěrače naplno. Provoz řádný,kolony všude, byl problém vůbec se za půl hodiny vymotat z Ostravy. Za 20 minut pokračuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz bomba, moc děkuji organizátorům. Letos jsem se zúčastnil i soutěže v Mikulově a šipek, stálo to za to. Super byla i zastáka v Brně na Peugeot Days. Cestou zpět jsem trochu testoval Peugeot Ion, zda dojede od nabíječky v Brně u AAA auto do Valmezu. Rychlonabil jsem jen 15 dílků baterie z 16 a ta 16.mi pak chyběla. 17 km před Valmezem jsem měl dojezd jen 7 a blikající poslední dílek, tak jsem v Rajnochovicích na pile musel využít pohostinnosti průmyslového areálu a hodinku dobít, aby to bylo na jistotu. Je to tam samý kopeček. No a pak už to bylo od rychlonabíječky na maximálku domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...