Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Díly z Lancia Phedra 2004 2,2Hdi autom. (807, C8, Ullyse)


Semir103

Recommended Posts

Cena (Kč): 1000

Stav: Použitý

Telefon: +420604451830

Email: gripen103@seznam.cz

Souhlasím s pravidly inzerce

 

 

Tak pánové a dámy  :)

Dovolte mi Vám tímto sdělit, že ač mi to dalo dost, tak jsem se dohodl s majitelem na koupi celého auta, kompletního jak jej odstavil pro tech. závadu automatu - zasekl se a nejde.

Něco k autu: Lancia Phedra 2,0HDi (JTD), RHW, automat

interiet béžová alcantara, přední sedáky dost zanedbané a přečalouněné, jinak funkční,

exterier v naprostém pořádku, barva tmavá metal šedá (viz foto), alu kola originál 16" bez pne, ty si majitel bere pro známého., jinak plně kompletní, prostřední i zadní sedáky, motor, převodovka, prostě komplet, světla jsou obyčejná nexenonová.

Rozfotím trochu celé auto jak bude trochu kloudněji. Pište na e.mail, tel. co by jste chtěli a měli zájem. Ceny jsou dohodou, nebudu a tom nijak rejžovat, některé díly použiji i pro sebe. Pro méně znalejší značky je to to samé jako 807. C8, Ulysse jen plechařina/plastovina :-) trochu jiná (blatníky, maska, kapota a nárazníky. Dveře stejné, zbytek taky.

Někdo jste už psali, ale bylo mi to smazáno (tedy přesně zablokováno) ale admin Peťa bude asi hodný a něco sem z toho vloží :-) tím mu díky.  :papa

Tak auto je doma, něco si beru pro sebe na díly a zbytek nabízím k prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás, mám možnost získat z tohoto typu auta všechny díly, auto je nyní kompletní s alu orig. 16". Pokud by jste měli zájem pište SZ nebo na mail gripen103@seznam.cz je to od známého. převodovka automat vadná, zaseklá,, světla obyč ne xenon

no, zrovna obyč. světla by se mi hodily, jestli jsou v dobrým stavu, a i spousta dalšího, ale nejni financ :-( ... ledaže by byl ochoten mi to tak půl roku podržet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás, mám možnost získat z tohoto typu auta všechny díly, auto je nyní kompletní s alu orig. 16". Pokud by jste měli zájem pište SZ nebo na mail gripen103@seznam.cz je to od známého. převodovka automat vadná, zaseklá,, světla obyč ne xenon 

stresni nosic by som potreboval, ak to pasuje na 807. To by som bral. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych zájem o loketní opěrku spolujezdce, možná sedačku druhé řady, ale na tuty bych potřeboval v příštím týdnu snímač polohy plynového pedálu, dojel bych si pro něj.

Loketka je ve světlé alkantaře, snímač je také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já bych potřeboval, pokud jsou, senzory náklonu světel. A dál, pokud to má dvířka na rádio, tak toto. Mě tam chybí tentononc, co šprajcuje dvířka před rádiem v dolní poloze. Poučen z krizového vývoje toužím i po držáku rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, zrovna obyč. světla by se mi hodily, jestli jsou v dobrým stavu, a i spousta dalšího, ale nejni financ :-( ... ledaže by byl ochoten mi to tak půl roku podržet :-)

prosím tě, auto nakonec dopadlo celé, tak pokud by jsi měl zájem. díly jsou k dispozici. :-) Ceny dohodou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych potřeboval, pokud jsou, senzory náklonu světel. A dál, pokud to má dvířka na rádio, tak toto. Mě tam chybí tentononc, co šprajcuje dvířka před rádiem v dolní poloze. Poučen z krizového vývoje toužím i po držáku rezervy.

Dvířka jsou a funkční, držák rezervy na lanko také. Náklon myslíš jaký, jsou tam obyč světla bez xenonu nastavení výšky v interieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vymysli co (kolik) za ten snimac a ja bych se v tydnu stavil. docela nutne ho potrebuji, v dalsim tydnu mam v planu Italii a rad bych jel uz bez nouzaku.

Nevím zda píši s křížkem po funuse, ale dohoda ohledně auta a práce nedala dříve dojednat a napsat. Auto bude u mě na dvoře ve čtvrtek. Je kompletní. Jestli tedy  něco potřebuješ ještě dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se zmiňoval, asi to zapadlo:

 

- krytky ostřikovačů světel, případně podle ceny i ostřikovače komplet

- COM 2000 pokud drží páčka dálkových světel v aretované poloze

- plastový kryt mechanismu vnitřní kliky pravých zadních dveří

- rámečky repro ve třetí řadě

- kryt madla pátých dveří (to dlouhý stříbrný nad espézetkou)

- plast prahu pátých dveří

- střešní nosič

- koš na odpadky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto a tedy i díly jsou v pořádku a doma. Alu kola Lancia 16" sada 4ks, sedáky alcantara béžová světlá, COM2000 přepínací páčky, ovládání rádia, tempomatu, čelní sklo, dveře, světla přední obyčejná s ostřikovači světel, zadní pravé světlo (za spolujezdcem), nové přední a zadní kotouče a brzdové desky, prostě nyní vše kompletní, motor 2,0HDi RHW, automatická převodovka se závadou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se zmiňoval, asi to zapadlo:

 

- krytky ostřikovačů světel, případně podle ceny i ostřikovače komplet

- COM 2000 pokud drží páčka dálkových světel v aretované poloze

- plastový kryt mechanismu vnitřní kliky pravých zadních dveří

- rámečky repro ve třetí řadě

- kryt madla pátých dveří (to dlouhý stříbrný nad espézetkou)

- plast prahu pátých dveří

- střešní nosič

- koš na odpadky

Krytky ostřikovačů nejsou, ostřikovače ale ano 

COM2000 jsem dnes zkoušel a funguje dobře i dálka

vše ostatní krom střešního nosiče je také. Ceny dohodou nebo napiš SZ s nabídkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...