Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Díly z Lancia Phedra 2004 2,2Hdi autom. (807, C8, Ullyse)


Semir103

Recommended Posts

Ahoj,

sháním celej ten box na kabinovej filtr, kryt pod motor, podběhy oba a kryt motoru, zkus mi nahodit ceny, díky

Ahoj box pylového filtru 300,-Kč, kryt pod motor není, podběhy levý a pravý 500,-Kč/ks, kryt motoru na 2,0hdi není. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

potřeboval bych optický kabely mezi rádiem a displejem, včetně koncovek (resp. hlavně ty), byly by, a mohly by se nějak teleportovat do Brna?

(kromě spousty dalšího - viz výše, taky světla ... ale ty priority ... ach jo ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta závorka byla povzdech, že bych potřeboval vyměnit asi tak půlku auta ... už jsem dřív psal, že by se mi hodily světla, tak to furt platí, ale teď řeším displej; světla a další bude muset počkat, až zas něco dospořim ... snažim se neutratit za servis víc než za naftu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nějak jsem se zapomněl. :) Ty dvířka k rádiu ještě máš? A případně, pokud máš rádio s cd měničem Clarion v kastlíku spolujezdce, potřeboval bych ten zásobník na CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta závorka byla povzdech, že bych potřeboval vyměnit asi tak půlku auta ... už jsem dřív psal, že by se mi hodily světla, tak to furt platí, ale teď řeším displej; světla a další bude muset počkat, až zas něco dospořim ... snažim se neutratit za servis víc než za naftu :-)

JJ tak to jo:-) Světla mám stále, zbylé také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nějak jsem se zapomněl. :) Ty dvířka k rádiu ještě máš? A případně, pokud máš rádio s cd měničem Clarion v kastlíku spolujezdce, potřeboval bych ten zásobník na CD.

CD měnič tam je. dvířka rádia také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pro všechny zájemce. Stále dostatek náhradních dílů, prodáno je pár dílů jako kola, anténa, zesilovač rádia, krytka rádia. Stále jsou světla přední i zadní, díly motoru, převodovka automat, kotouče a desky zánovní spíše NOVÉ, nápravy, brzdiče, nádrž, všechny sedáky béžová alkantara, stropní tapec, airbagy ad. Píšte kdo co chcete. Díky 

 

Červené písmo nech moderátorům. díky za pochopení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...