Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

46.sraz už je znám, 13.5.- 15.5.2016 Rakvice


radim.1008

Recommended Posts

No já teda nevím s tím Šebetovem :myslim , takový nadšení jsem nikdy nesdílela, když lilo, tak to byla úplná katastrofa, všude plno bláta, není se kam schovat, protože hospůdka je maličká a rozhodně nepojme všechny účastníky srazu. O wc raději nemluvě, na ženským bylo pořád obsazeno a ráno to bylo peklo čekat, než se uvolní umyvadlo atd. Šebetov byl fajn, jen když bylo krásně a dojet ráno a v noci dom....

Prdel si v 508 nevozím, ale pod stan bych už taky asi nešla, rozhodně ne bez dostačujícího sociálního zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se Šebetovem, je to jako s Chorvatskem. Ti co tam jezdí(jezdili) pravidelně, tak si to pochvalují a když tam s nimi jednou vyrazíš, tak zjistíš, že se už 5let nekoupali protože byla zima :D Ale příští rok jedou znovu, protože je to tam super :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemusíš být všude :P

Plotýnkáři zůstanou pro tentokrátdoma no :)

Do stejné kategorie zaraď i mě = buď si seženu v okolí nějaké rozumné ubytování nebo raději pojedu úplně jinam. Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...