Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Průběh TK ponovu


FiFa_cze

Recommended Posts

No když to tak čtu, tak musim příště servisáka poprosit aby tu rezervu zkusil sundat :D tu totiž nikdo nesundaval co sem Peží koupila (a myslim si, že před tím pár let také nikdo nesundaval). Ani nevím jestli ta rezerva je vůbec správná... 

Mě čeká TK v červenci, ale už jsme to taky řešili, Peží je OK, na pár drobností alá naprasklá manžeta na pravém předním, to se bude řešit příští týden, a pak mi začíná kočička trochu dost kvést. To jsem probírala včera s tím, že to necháme jako jarní investici... Hnijou mi lemy u zadních kol, pod lakem je rozrostlá boule (tak třetina lemu) ven prokvetly dvě malé prasklinky, viditelné z blízka. Prahy jsou ještě ok, ale půjdou taky při té jarní akci..

 

Předpokládám, že hniloba na autě se taky nějak posuzuje... Jakou váhu to v celé TK má? Jde o to, jestli auto hnije v místě, kde to ničemu nevadí, tak jestli to řeší, nebo jestli řeší jen když hnije třeba podlaha/spodek auta...? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když půjdu na STK se zimníma, kde nemám senzory tlaku a v dia to nechám vypnout, nebude problém? Auto je 2012, kdy senzory ještě nebyly povinné, ale už je má, ale na letních 17" (na rozdíl od těch novějších to v dia vypnout ještě jde). Na STK půjde na přelomu března/dubna, bude ještě na zimních, protože nás ještě čekaj hory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr, připíšu si ji na seznam, jinak na to oba zapomeneme :D 

 

Peží by měla mít nosné části OK, ale stejně, na jaře to půjde všechno, abych měla klid a Pežínce to v létě slušelo :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je STKa STK. U mě třeba když už vypisoval konečný stav, tak se jen tak zeptal jestli tam mám lékárničku apod. Odpověď "určitě" stačila.

Do lehkých závad uvedl krom lehké koroze výfuku něco o špatné aretaci spínače klaksonu. To jsem se docela zasmál. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však taky napodruhé nejspíš pojedu jinam, tady na tom místě už jsem jednou měl problém s 306, nelíbily se žluté fólie na předních mlhách, a teď tohle s 407..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo, to se opravdu divím, kolik toho našel technik na tvojií pěkný 407. Myslím to upřímně! Nehledal technik malichernosti a nebo měl špatný den či nějaký mindrák! Se divím, jak Tě znám z fóra, že si zůstal klidnej!  Pokud byla lékarnička originál zatavená (nerozbalená), tak je jedno, že je propadlá. Každý lékař Ti řekne, že to nevadí. Pokud si byl někdy u DN a poskytoval první pomoc, tak víš, jak jsou ruce špinavé a stane se, že i obvaz se ušpiný když jej používáš a je jedno, zdali má kladnou expiraci!

To byl na té STK pěkný blbec, s prominutím. Co tím chtěl tedy dokázat? Nemá alergii na značku Peugeot?

Copak má každý na to, aby si po pěti letech kupoval nové auto?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hele 1/5 plochy rezatých kotoučů se dá také napsat jako 20% plochy rezatých kotoučů. To prostě je znát na válcích a je správné že ho poslal na opakovačku. Aže technika nasrala prošlá lékárnička? Ani se nedivím, když člověk jede na STK a ani se na to nepodívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oukej no co se dá dělat. Brzdy se vymění, motor opláchne, výfuk utěsní, lékárnička koupena. Jen s těma gumama teda nevím co :myslim

Jak sem kupoval zimáky,někdy před minulý rok na podzim, tak jsem o té stupiditě věděl a vysomroval sem si tu nálepku.

Jen nevím kde se poděla. :aut

 

Kup stitek na sklo. Budou to mit v kazdem pneuservisu.

Nemá to být pouze na viditelném místě,aby to řidič viděl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo říct jaký to má smysl, když má auto v TP max. 222 Km/h a nejvyšší legálně dosažitelná rychlost u nás je 130 Km/h?

 

Jak u debilů. Jako kdyby lidi už tak neměli dost starostí.

 

Ono to auto je určené jen na silnice v ČR? Nezlob se na mě, ale takhle to vypadá, že nepřemýšlíš ty a tedy ........... (napsal jsi to sám ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...