Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Při prasknutí žarovky vyhodí celej jistič


Pe.Tr

Recommended Posts

Řeším proč když prdne žárovka v terarku, je to ta denni svetlo, vpodstate 100wattovka tak mi to vyrazi pojistky. Coz se deje cca po 4 mesicich co ty zarovky vydrzi. Mam ji v porcelanove objimce a klasicka flexi snura. Zapojeno do casovacich hodin stejne jako nocni svetlo ale u te to nedela. Je mozne ze je to tim ze je to zarovka za 200 a ne za 900 jak mi furt nabizej v kramech? Nebo ze by byli vyhrate draty v te flexi snure? Dik za napady a postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Je to fuk co praskne za zarovku. Kdyz praskne tak nesikovne, ze jde natvrdo do zkratu, tak to proste vyhodi jistic. Kdyz jsem doma mel jeste zarovky, tak mi obcas vyhodila i hlavni 3x25A jistic. Neni to nic neobvykleho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas mi to dělá žárovka v digestoři,mám tam malé žárovky takový svíčky,jednou za půl roku vyměňuji obě dvě,nejdřív bouchne jedna,tak tji nechám až když prdne druhá,vyměňuju obě najednou,nejvíc mě .....,že musím ven z bytu na chodbu dojit zapnout hlavní jistič

 

odesláno z Lumie

 

 

Já vím, že Ti to vadí hodně, ale i tak jsem Ti ten výraz upravil ;) Péťa

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi dělo skoro co 3 měsíce v předsíni, no nasral jsem se, v akci zakoupil v alze LEDKU a ta drží více jak rok, "zatím".

Klasická žárovka když prdne tak v pohodě může a nemusí vyhodit jistič 25A. Obyčejné žárovky jsou jednoduchá záležitost a ve finále ji tam vyměníš třeba 3x za rok a přitom bys za tu cenu měl jednu kvalitní LEDku, která vydrží třeba i déle jak rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře,buď rád,že Ti to vyhodí jistič.Je to lepší,než kdyby Ti od zkratu vyhořel dům.

Můj Kuba má terárko s agamou,ale žárovku Exo Terra Reptile UVB 150 25 W má napojenou pevným kabelem,tak jestli Ti to nedělá ta dvoulinka  :myslim  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito promiň, ale nemystifikuj s kabelem cyky. Vlákno žárovky prostě a jednoduše prasklo do zkratu a kvůli tomu vybavil jistič. Zrovinka to tvé řešení není zrovna košér! Kabel cyky nepatří na prodlužovák, není určen pro pohyblivý přívod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...