Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 605 V6 '98


P4WLYK

Recommended Posts

Dlouho tady nic nebylo, koukám.

S autem jezdím denně, za poslední měsíc jsem najel cca 2000km. 

Když jsem auto koupil, bylo tam samoztmívací zrcátko, který bylo ale vytečený. náhodou jsem na FB narazil na někoho, kdo jedno prodával (je stejný se 406 takže relativně pohoda) a tak jsem ho koupil. Výměna během pěti minut (musel jsem trochu upravit konektor, je v detailu jinej) a funguje parádně, boží věc!

 

 

13645175_10206974250654441_2601361288633641248_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

sehnal jsem vyšší řadu origo rádia clarion. Teď už mi do výbavy nechybí vůbec nic. šíbr i přípravu pro telefon milerád oželim :) 

momentálně mám v rádiu kazetu s jackem, časem půjde přidělat místo kazetové mechaniky bluetooth modul.

 

13962770_10207163936116459_5811889626155758929_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný :) nemělo by to bejt teoreticky moc složitý. stačí najít před DSP čipem piny, na kterých je předzesílenej signál z hlavy mechaniky (najde se to pomocí osciloskopu), na ty napájet audio signál z toho BT modulu (respektive jacku) a pak vyřešit vypínání, zapínání a napájení toho BT modulu při zaplým rádiu. 

Líp se to řekne, než udělá, ale mám na toho dobrýho člověka, takže si myslim že by to nemusel bejt problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Díky. No já byl docela zklamanej z toho, kolik peugeotů tam bylo. jen 5 nebo 6... Jinak v techničáku je napsaná hnědá metalíza, ale na slunku si může každej vybrat... hnědá, fialová, červená, vínová... jak je libo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Díky všem. Auto pořád jezdí, pohrávám si jen s hovadinkama v interieru (jako přidělání ukoplejch páček tempomatu a rádia atd, zprovoznění changeru atd), a pomalu se psychicky připravuju na zimu. 

 

Přes zimu bych chtěl nechat olakovat spodky dveří, všiml jsem si, že se tam začínají tvořit puchýřky od kamínků, ikdyž nejsou ještě vidět. Chtěl bych taky nechat opravit blatník vlevo vepředu, kde je auto trochu ťuklý. Dál bych chtěl nechat opravit pískání za studena (už víme, že to rozvody nejsou, takže zbývá jen servo, altík nebo klimakompresor) a napíchnout auto na diagnostiku a nechat vymazat chyby. Třeba podvozek po nastartování hlásí chybu, ale pomocí standardní diagnostiky na OBD2 jsme auto díky ISO konektoru nenapíchli. Další věc je nová levá přední mlhovka, kterou jsem asi chytl kamínek a praskla a pak renovace kůže, pravděpodobně od leather service z Brna.

 

Tady ještě nějaký fotky na rychlo v podzimní aleji, ikdyž bez listí:

DSC_0403.jpg

DSC_0400.jpg

DSC_0398.jpg

DSC_0396.jpg

DSC_0391.jpg

DSC_0390.jpg

DSC_0388.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ze švajcu jsem na autě měl v osvětlení SPZ oranžový žárovky, navíc jedna už nesvítila a v kontrastu s klasickou to vypadalo dost divně. Po delším přemýšlení jsem objednal LEDkový žárovky, asi se to k autu tohoto data výroby moc nehodí, ale je to jen SPZ, navíc jsou na osvětlení SPZ orgáni občas docela alergičtí, takže jsem zvolil ty LEDky. Nasadil jsem je a svítí to hodně mocně. Vepředu jsou v pozičkách oranžový žárovky ještě ze švýcarska a v interieru jsou obyč žárovky, aby to mělo takovej ten teplej nádech:

14971854_10207895122435660_1215697551_n.jpg

14958730_10207895122395659_309685142_n.jpg

14997248_10207895122355658_1855485914_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

V týdnu jsem nechal vyměnit oleje - do motoru Mobil Super 2000 10W40 a do převodovky Mobil s normou podle návodu k autu. Hned je auto klidnější a řazení plynulejší. Byl jsem překvapenej stavem oleje, co tam byl, žádná žumpa, jen malinko tmavější, než ten novej. 

Taky mám konečně novej výfuk, protože se na to nedá nic normálního sehnat, koupil jsem za 1200Kč nějakýho poláka z aukra, ani nevím, na jakej motor. 

Objednal jsem novou řemenici na kliku, snad to vyřeší to moje pískání, který jsem tu už řešil.

 

Další věc je ta, že mi psal Štěpán kvůli Legendám. Takže příští rok bude pravděpodobně Peugeot k vidění na legendách opět :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...