Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

W10 - čierna orazovka


ferinko2

Recommended Posts

Tak som zasa čosi pokakal.

Hral som sa s EasyUS partition master......schoval som jednu partíciu omylom , potom som ju naspäť zviditeľnil.

No a nastal problém,na tej partícii bol W10. Teraz po spustení nabehne iba modré okno W10,ptom smizne a užívateľ už nenabehne.Ostáva čierna obrazovka.Zvýšia sa otáčky ventilátora.....a na čiernej obrazovke kurzor myšky (reaguje).

V safe mode tiež nenabehne.

Preinštalovať neviem,nemám inštalačku....bol robený upgrade z W7.

 

A teraz babo poraď :myslim

P.S.Oprava cez CHKDSD repair nepomohla.

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som rovnaký problém s Win7 po klonovaní, pričom to bolo klonované z toho istého PC na ten istý kvôli výmene disku. Nakoniec bol problém keď sa dobre pamätám v nábehu sieťových služieb. Pomohol boot do safe modu bez siete a odinštalovanie ovládačov vrátane súborov, Ja som ale odinštaloval všetko čo šlo nie len sieť nech si to win nanovo prežuje a doinštaluje ako pri čistej inštalácii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to není uplně nejlepší, čistá instalačka je určitě lepší, i když ja se ted trápil s čistou instalací na notebok, dvakrát jsem zkrachoval na nějaké chybě, poprvé po připnutí ikony na hlavní panel tato nešla nijak odepnout, pak to byl Firefox kterej z nějakého rozmaru nahle přestal akceptovat certifikáty a nešlo s tím nic udělat, nasledně jsem zjistil že je to nějaký líný, procesor jel jen na 1Ghz, nasledně jsem zjistil že nastavení TDP je opačně, tzn že pokud ve správě napájení nastavím TDP na 1.8Ghz a 13W tak procesor jede jen na 1Ghz a opačně pokud nastavím 1Ghz a 7W tak ve skutečnosti jede procesor na 1.8Ghz, nepochopím, asi chyba v překladu či ovladači.

 

Zatím vše jede, ale mám takovej nějakej divnej pocit.........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde udělat čistá instalace W10 a to takto, v případě W8 a 8.1 kdy je COA štítek v BIOSu to jde přímo a automaticky. V případě W7 to jde také s použitím COA W7 a kontaktování aktivační linky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...