Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chybějící motorizace 1.2 130k PureTech u modelu 308


staina

Recommended Posts

Zdravím, ví tu někdo proč chybí u modelu 308 motorizace 1.2.130k PureTech s manuální převodovkou a zda se do ceníku časem zase vrátí?

 

Dříve v ceníku byla a najednou chybí, zrovna když začínám mít vážný zájem o koupi.

 

Díky za info Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM to je trochu divné, spíše bych počítal s tím, že v ceníku zůstane, ale když si ji vyberu tak mi řeknou, pane pozor ale takový vůz vám můžeme dodat až třeba za 6 mesíců oproti standardu 3mesíce u jiné motorizace.

 

Jen jsem tak kouknul na stránky Peugeot v Německu a Rakousku a tam ji bez problémů nabízejí v ceníku tak kdo ví kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem nevěděl, že když se prodá v roce 2015 nejvíce aut od roku 2008 a za leden je rekordní počet objednávek, že tohle je prodáno relativně málo aut. Tuto motorizaci mohly alespoň nechat v nejvyšší výbavě, ale i tam chybí.

 

Škoda, doufám jen, že to není trvalý stav bez této motorizace a v ceníku se zase objeví.

Upraveno uživatelem Mikis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikis

 

asi neumíš číst, nebo jsi momentálně zavostalej, ale vysvětlovat ti mé psaní už nebudu, je to jen můj pohled na věc...

 

zavolej si na Peugeot cz., tam ti snad vysvětlí tento problém :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motory se dodávají na trhy jako Německo apod protože tam Peugeot za auto dostane víc penez tak logicky omezí dodávku do zemi kde dostane za auto min peněz víc za tím nehledejte,

Bohužel puretech turbo začíná mít problémy s palivem,doufejme ze to nedopadne tak daleko jako u první generaceTHP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyť to píšu nahoře jasně,  aut s tím motorem je z provozních důvodů málo a tak se VŽDY přednostně uspokojuje trh tam, kde se prodá více vozidel, normálním lidem je jasné, že trh v Německu apod. se s tím naším srovnávat nedá  :myslim

chovají se tak všichni výrobci aut ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motory se dodávají na trhy jako Německo apod protože tam Peugeot za auto dostane víc penez tak logicky omezí dodávku do zemi kde dostane za auto min peněz víc za tím nehledejte,

Bohužel puretech turbo začíná mít problémy s palivem,doufejme ze to nedopadne tak daleko jako u první generaceTHP....

Druhá generace THP je už bezproblémová?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No při tom hledání jsem našel víc rozdílů v tom co se prodává u nás a v zahraničí. Např. u verze výbavy STYLE máme u nás taky nějakou ořezanou, v Německu si třeba za doplatek můžou nechat nainstalovat elektrickou ruční brzdu a prosklenou střechu mají v základu i když je cena trochu jiná, ale je škoda že u nás nelze nic za doplatek přidat.

 

Nevím co to má za smysl vyrábět různé verze stejné výbavy pro různé země.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, osobne mam 1.2 130k manual tak doufam ze nebude jako THP no a treba kolega si chtel poridit stejnou motorizaci uz na podzim lonskeho roku a rekli mu minimalne 6 mesicu. Takze je to tak ze uprednostnuji zeme kde je vetsi "vyvar" coz chapu, u nas to cpou jen do automatu za ktery je vetsi vyvar nez u manualu. Tak jsem rad ze jsem koupil kdyz to slo, ted jen doufat ze motor nezdechne  :nevim ale to je asi osud...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Motoru není jedno zda spolupracuje s manuálem nebo automatem. Počítač automatu spolu s počítačem motoru nedovolí řidičské excesy a jízdu v pro motor nevhodném režimu a přeřadí. :)    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...