Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přirezlý ventilek


panzerflus

Recommended Posts

zdravím...možná to bude znít infantilně ale momentálně si nevím rady, koupil jsem si včera liťáky na p406 a když jsem je jel nafouknout zjistil jsem že dva ventilky nejdou rozšroubovat, jsou na nich jakésy tuning čepičky a zdá se jakoby byly přirezlé...nemá náhodou někdo nějaké řešení této situace? díky

post-43386-0-85721400-1455114076_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podla toho ktoru cast vnutornu vytocis aj doma ale vonkajsiu cast vymenis len ked je plast dole takze to nema zmysel menit doma pretoze stejne to potom potrebujes obut a vyvazit

 

takze ak chces menit kompletny ventil tak ano do pneuservisu

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový podobný jsem měl kdysi taky, a jednoho dne kdy jsem šel nafouknout kolo jsem to taky nemohl dát dolů..kupodivu jen z jednoho kola, nakonec pomohla flexa, pěkně pomalu jsem to "brousil" pryč až to šlo dát dolů, a ventilek zůstal celej, nicméně po téhle zkušenosti už mě to nesmí na auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podla toho ktoru cast vnutornu vytocis aj doma ale vonkajsiu cast vymenis len ked je plast dole takze to nema zmysel menit doma pretoze stejne to potom potrebujes obut a vyvazit

 

takze ak chces menit kompletny ventil tak ano do pneuservisu

vyvazovat nemusi

vydel sem servisaka jak stahnul gumu - zatlacil ji na zouvacce tim ramenem uriznul ventilek a dal novej

a gumu zas nafouknul zadne vyvazovani se nekonalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...