Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

wifi na xbox one jde, na ntb ne


c.WO.k

Recommended Posts

Zdravím, mám takovej speciální dotaz. Včera jsem si přivezl xbox one,rozbalím, zapojím a připojím k wifi,stahuju hry. Žena přijde, zapne ntb a net ji nejde. Zjišťuju chybu, tak zapnu svůj ntb a net mi jde normálně. Tak jsem zkusil odpojit xbox od wifi a net se ženě normálně rozjel,tak jsem zase xbox připojil k wifi a okamžitě ji net zase spadl,ale na mým ntb šel pořád. Takže teď mám xbox napojenej přes kabel. Nesetkal se někdo s tímto problémem,že jen na jednom zařízení by nešel net? jinak k wifi mám připojený jen 4 věci, někdy 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož se mi v tom nechtělo včera hrabat,chtěl jsem si zahrát, tak jsem na rychlo na routeru založil ještě druhou siť,tak xko a ntb šlo. Pak jsem zjistil ,že přes wifi mi to tahá nějak pomalu,tak jsem xko napojil na kabel a je to. Je rozdíl, z wifi průměrně 1,5 mb/s a z kabelu 45mb/s icon_biggrin.gif Takže pro zatím vyřešeno,ale i tak se na to musím mrknout, sem pak napíšu,jestli to bylo v ip nebo v něčem jiným icon_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jaky normě máš to WiFi ? 1,5MByte krát 8 je 12MegaBite. To vypadá, jako bys měl na routru nastaveno jen použití B normy, což bylo max 11 megabite... Zkus router nastavit tak, aby používal G, což bylo 54 Megabite (teoreticky 6,75 Megabyte) nebo nejlépe normu N, což je až 600 Megabite tj. 75 Megabyte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...