Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 2.2HDi 94kW 7/8 míst


Doctor Who

Recommended Posts

Pánové, má tady někdo z Vás uvedenou konfiguraci autobusu? Mám takovou nevšední prosbu, trošku bojuju s jedním úřadem a docela bych potřeboval kopii zadní části TP, nemusí tam být vidět VIN, ten opravdu nepotřebuju. Byl by někdo ochoten mi poslat na email sken zadní části TP? Byl bych velice vděčen. Můj email je: doctorwho@timelord.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tady nerad moc veřejně rozebíral. Můžu víc info do SZ pokud si zvědav.

Nechci po úřadu zapsat nic, potřebuju jedno povolení mimo EU.

Upraveno uživatelem Doctor Who
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, měl bych mít FAP. Jaká je skutečnost však nevím. Já mám svůj "bus" jako třetí majitel a rozhodně jsem ho pryč nedával.

A hlášku Anti... jsem měl jednou, tak jsem to dával do servisu za cenu "bez papíru uděláme slevičku". Takže jeho přítomnost či nepřítomnost na autě fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm .  jsme na tom relativně stejně ... nádržku pod autem jsem teda nehledal, kdyby byl vymlácenej tak tam stejně bude.

Ale v servisce je záznam z 90.500 km "+ 2 L. liquido FAP" a liquido není italsky likvidace, ale kapalina.

Tedy tipuju doplnění aditiva a protože jsem 2. majitel a v CZ první na 99% ho tam mám,

 

Anti jsem v životě neviděl, regeneraci nezaznamenal ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...