Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odhlucneni interieru


P205XR

Recommended Posts

Panove nevit enekdo jak udelat aby kdyz si vyrobim ten ladak nebo proste budu mit na aut eladak tak jak to zaridit aby hluk byl jenom venku a ne vevnitr??

Ja osobne bych to prezil ale vozim psa v kufru - sice bez plata ale nevim jak by to chudak nesl talze poradte prosim............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preklad ze slovenciny

proste ze levna verze je vypenit dutiny .... ale to je jen levne jinak je to prasarna nejtezsiho kalibru takze tohle bych nedelal v zadnem pripade

spis se podivej po odhlucnovacich deskach bejvaj to samolepky a davaj se na vsecky vetsi plochy (do dveri, blatniku, pod palubku ......) nebo spreje kterejma nastrikas vrstvu neceho jako guma co zabranuje rezonancim ma to ale jeden problem a to ze to je hodne drahe :(

ale vzhledem k tomu ze chces odhlucnovat vejfuk kterej je pod autem tak ti to asi moc nepomuze jedine co me napada je pridat na tunel atd jeste jednu vrztvu toho original odhlucneni a dat ho i do kufru a pod sedacky ...

jen nevim co na to pes kdyz bude mit vypolstrovanek kufr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mu hehehe :D 205 zazaaaa ti to vysvetlil .

Tu penu si tam davaju hlavne stray skodovkary -ako som pisal , trochu to pomoze ale je to dvojsecna zbran, lebo ta pena drzi vlhkost a po case ti zhije , pripadne ti to zacne zrat plechy a hrdza je tam ako doma (vysvetlivky : hrdza=koroze :D:D ) .

Potom su specialne peny a spreje , volaju sa NOise Killer ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...