Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední světla s H4


fitsport

Recommended Posts

Používám v předních světlometech žárovky typu H4,určené výrobcem.Světelný tok,které vydávají už pro mě neni dostačující a tak bych se chtěl zeptat,zda už někdo z vás neřešil výměnu H4 za jiné.Ale také,aby teplota nevypálila parabolu světla.Jiné řešení ,pro věčí světelný tok bez poškození světla.Používám zn Philips občas i Osram s větčí svítivostí,Děkuji všem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to chápeš, tak proč se ptáš na nějaký china H4 LED??? Světlomet je pro H4 žárovku, tak tam patří jen H4 žárovka. Pokud ti přijdou nedostatečné i žárovky z top řad typu "Nightbreaker" apod., tak je na čase zajít k očnímu a nebo koupit nová světla :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda mám taky parťáka a používám H4 Osram night breaker unlimited a svítí mě to dost, ani dálkový nepoužívám, a to mám světla od firmy Depo, který podle všech možných recenzí svítí hůř než originál Bosch. Jaký tam máš Ty světla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to samé co Šalda jen dodán že s 90% svítivostí ,světla mám originál a svítí to nádherně. Používám je asi pět let bez problémů.Cena H4 cca 450kč ale koupil jsem je v akci.Světla máš seřízený ?

Upraveno uživatelem Roman 1173
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nic nevidím když proti mě někdo jede a svítí jak prase, ale to si myslím že nemá nic společnýho s tím jak Ti to svítí, teda pokud nemáš vyloženě bludičky světla. Jinak se taky ve tmě dívám na pravou krajnici, ale i tak mám blbej zvyk se dívat přímo do světel a hádám podle toho co to jede proti mě za auto :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenost teda s Parťákem I. kde mám Osram NB a svítí to dobře, když tam dám nějaký "klasický" tak nevidím nic, a u Parťáka II. kde jsou taky jen klasický žárovky tak taky nevidím nic..myslím že druh žárovky hraje velkou roli na svítivosti světla, už bych do dal nikdy nedal nějaký klasický žárovky ale vždycky nějaký "prémiový" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...