Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - připojení vejškových reproduktorů


jiriczek

Recommended Posts

Ahoj,

 

 

nevíte někdo, jakým způsobem jsou připojený výškové reproduktory v 307? Jelikož budu dopředu dávat Synis live s výhybkou, tak nevím, jestli mám nahradit Pežoťáckou výhybku, nebo jestli žádnou výhybku ani nemá a je tam jenom kondík? Doufám, že nebudu muset sundávat palubku kvůli tomu, to bych docela nerad... :D Každopádně, co jsem se tak díval na internetu, tak lidi připojují vejšky rovnou na natažený kabely od Peugeotu... Což se mi zdá jako blbost, protože nezapojí výhybku, která je k reproduktorům dodávaná... Jedná se o reproduktory: http://www.ahifi.cz/reproduktory-sinus-live-sl-165w-neo-25s.html#popis-produktu Středobasy zasazené přímo do dveří. Takže pokud někdo ví, jak je to s výškáčema, rád se přiučím. :) 

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasně, takhle si to myslel :D Z prvu jsem to nepochopil. Ta výbyhka je celkem nestandardní, když se na ní koukneš. Ona nemá celkovej přivod a až pak středobas a vejšky, ale kabel z rádia a stará se jenom o vejšky... Čili do středobasu jdou všechny frekvence... Čili nejvíc se mi vyplatí, než tahat nový kabely, tak připojit jí někde v palubce rovnou u vejškáčů. Místa tam je hodně, takže by to mělo fungovat. Nějaký celkový doladěný plánuju, až budu tahat kabely od zesilovače, kterej bude v kufru... Takže teď na pár chvil stačí provizorní řešení. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...