Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Subaru Legacy a svítivost xenonů


Šalda

Recommended Posts

Kamarád má Subaru Legacy r.v. 2011, a už když to koupil asi před 3mi lety tak nadával že to moc nesvítí, přitom tam má origo xenony, asi před měsícem si tam nechal dát nový výbojky, vím jen že to jsou Bosch a mají 6000k, a nadává pořád že nic nevidí, říkal jsem mu že si tam měl nechat dát třeba Osram Cool blue, ale dnes mě poslal odkaz na jednu firmu, co renovují světlomety, ale i předělávají xenony na technologii LED, prý to stojí 15 tisíc, a svítivost proti origo xenonům má být dvojnásobná, nemáte někdo s něčím takovým zkušenosti?

Odkaz na firmu je zde,

http://www.bixenony.cz/repase-svetlometu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On si ještě stojí za tím že má už vypálený světla, asi  myslel čočky, ale to se mě nezdá u tak mladýho auta s najetýma cca 100tkm.

Sám tomu moc nerozumí, ale vypadá že se nechal oblbnout tou firmou, bůhví co mu tam nakecali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to nekde psal. Vyhoda je, ze Cool blue dodavaji levne Cinani. Nightbreaku se vyhybaji, jako cert krizi :aut A jestli koupit za 1000,- CB a nebo za 3000,- NB (nebo mozna i za vic), tak si pak reknes ze za litr jsou CB lepsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...