Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupe 2.2 HDi


573v0

Recommended Posts

Tak trubky vymenené, Peugeot to predáva ako sadu k 3 a 4 vstreku, no našťastie za dosť prijateľnú cenu. Zdá sa, že problém bol v chýbajúcej plastovej spojke medzi tými trubkami, tým pádom sa asi o seba uklepali...

IMG_20170201_145137556.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čo som pozeral staré fotky, tak som tam tú spojku medzi trubkami nemal minimálne 2 mesiace, zrejme ale ďaleko viac.. ťažko povedať, donedávna som ešte mal na motore aj tú prednú časť vrchného krytu. Teraz som dal dole aj tú zadnú, tak snáď si do budúcna všimnem takéto veci skôr než bude neskoro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Po dlhej dobe update - prebehla výmena zadných tlmičov a pružín. Odrazu je ten zadok hodne vysoko :D No aspoň už nechytám dorazy na každom výmoli :D Na fotke na zimnom obutí, BBSka som síce za lacno zohnal, no za draho nechal vyrovnať a nakoniec ich po sezóne asi aj tak predám, lebo sa mi dosť nepáčia oproti Tacomám. Tie som si nechcel ničiť na zimu, tak som si zohnal tieto BBS, že keď je to originál tak to snáď bude nejak vyzerať :D no nevyzerá

Inak kilometre veselo nabiehajú, na aute není moc čo robiť.. od tých trubiek zo začiatku roka som menil len brzdový spínač a posielal páčky na repas, inak len klasika olej a filtre.. no je to celkom nuda :D tak snáď ešte takto vydrží pár rokov, kým si nezoženiem ako daily car niečo škaredšie a toto budem môcť dať do adekvátneho stavu aj po vizuálnej stránke

IMG_20171207_094059576.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

A pár dní pred koncom roka, konkrétne na moje meniny :D som dostal šmyk a vyletel z cesty.. našťastie v malej rýchlosti takže to odniesli len nárazníky, lenže vieme že práve nárazníky sú drahšie než celý zbytok auta :D Z predného sa mi podarilo pozbierať relatívne dosť kúskov, no aj tak tam čosi chýba takže chýbajúce kusy som musel dolaminovať. Opravoval som to doma na kolene lebo to beriem ako dočasné riešenie, nechcem mať na aute niečo s kilom gitu a laminátu, keďže časom to aj tak určite popraská. Takže zháňam predný aj zadný nárazník, predný môže byť kľudne aj pred faceliftom lebo na rovinu, coupé pred FL sa mi páči viac :D Ale musia byť v dobrom stave, negitované a ideálne nevarené, inak do toho pre mňa nemá zmysel investovať ako náhradu za túto ohavnosť čo som vyrobil :D

received_1897575473603164.jpeg

received_1897575500269828.jpeg

received_1900644736629571.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A toto je momentálny stav, nestihol som zabrúsiť a nastriekať spodnú časť lebo na nový rok som už potreboval mať auto pojazdné. No o moc lepšie to už vyzerať nebude keďže to budem striekať v domácich podmienkach sprejom :bojim  Ale jazdiť to jazdí a to je hlavné :D

received_1904512632909448.jpeg

received_1904512749576103.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Tak po mojom zimnom debakli som si zohnal na diely celé ďalšie coupé, ktoré malo nárazníky v ukážkovom stave. Tým pádom som si splnil sen s predfaceliftovým nárazníkom :D Inak mi počas leta prestala fungovať klíma, chyba bola dosť atypicky v spínacom relé BSM a zároveň v predradnom odpore ventilátora. A mám novú technickú, samozrejme bez problémov a na emisiách dymivosť 0,27, takže o 0,04 horšie než pred dvoma rokmi.. to sa ešte dá :D Uvidíme, čo to bude za ďalšie dva roky, ak im prejde to zavedenie hranice 0,3 pre všetky autá s DPF

IMG_20180527_143652_HDR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...