Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prace


lud3k

Recommended Posts

Zdravim. Prosim vas nevi te nekdo o nejake praci co se tyka automovilu? Rad jezdim lestim auta vse co se tyka automobilu. Mam i praxi jako prodejce (na soukromou). Rad bych pracoval mezi auty. Nebranil bCh se i praci jako ridic. Jenze kazdy Vam slibi ze se ozve a nic:-( nejlepe v Brne i venkov. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zadnou zadost nikam neposilal a nevim co seti zase nelibi? Stebou bych se chtel nekdy potkat! Jelikoz kazda tvoje odpoved je pouze rypnuti!!!

Pouze jsem se ptal zda nikdo o nicem nevi! Praci mam!! Pouze jsem se ptal na tuto pozici!! Bud tak hodnej a vyhybej se mim tematum diky zbytecne me rozcilujes!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lud3k

 

zbytečně se rozčiluješ, nikdo tě tady nezná, tak se snažíme odhadnout co jsi za člověka podle toho jak píšeš a podle obsahu tvých příspěvků, pro mě osobně z toho plyne, že si neumíš poradit ani v takové cipovině, jako je třeba klepání zad. plata, kde máš plno dotazů, ale podobných lahůdek jsi tu napsal více, takže jsi NESAMOSTATNY, navíc si nejsi schopen po sobě přečíst co píšeš, protože bys jinak tu gramatiku opravil a pokud myslíš, že není co opravovat, tak je to ta horší varianta--neumíš psát, nemůžeš dostat práci, kde písemně komunikuješ se zákazníky :myslim

 

takže prodejce aut--NE

leštič aut--ANO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Prosim vas nevi te nekdo o nejake praci co se tyka automovilu? Rad jezdim lestim auta vse co se tyka automobilu. Mam i praxi jako prodejce (na soukromou). Rad bych pracoval mezi auty. Nebranil bCh se i praci jako ridic. Jenze kazdy Vam slibi ze se ozve a nic:-( nejlepe v Brne i venkov. Dekuji 

 

 

mě už nebaví rýpat se s S1 815 sám v blatě někde na stavbě ,když na mě banda tupců čumí a akorát vše dokur..í ,nejlíp tím,že mi celý motor v10 zavzdušní a jdou do pí . i,nebo nechají defekty na tuplácích ....bez kanálu,bez servisu,s bandou línejch opravářů

 

tak jsem zvedl telefon ,zajel do firmy ,co má převozky a zítra nastupuju na zácvik .Doporučuju naprosto shodný postup.

Nějaké dopisování mejlů,CV,motiváků, netransparentní chování potencionálních zaměstnavatelů,co nekomunikují nebo nehrají fér tímto ihned na místě vyloučíš.

 

a jde to ,mám 2 žabany ,dálkově školu v Ovy na 3 roky ,nervozní starou na rodičáku.....není ,,suprovějších,, ,,podmínek.

a jsem v regionu s vysokou nezaměstnaností a dojížděním  ,né velkoměsto ......

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pořádku, přijímám věcnou poznámku...

 

....ale je tam návod ..JAK si obstarat zaměstnání.----

 

 zvedl telefon ,zajel do firmy--- OSOBně

--

cituji

 

Nebranil bCh se i praci jako ridic. Jenze kazdy Vam slibi ze se ozve a nic:-

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pochopil i ty dva žabany a nervózní starou na rodičáku, nakonec i tu původní práci i tu novou, ale především ten nebetyčný rozdíl oproti tazateli - myšut působí jako někdo, kdo něco umí, ví, co chce a umí si o to říct, a ne jako nesvéprávný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne.e neprodaval jsem skodovky. Prodaval jsem co seme naskytlo. Nesamostatny nejsem. Jen nechci rozebrat neco treba zbytecne kdyz se muzu zeptat a vim po cem muzu jit!. Raci se xx krat zeptam nez neco doku...t. Ze neumim psat a cist je az moc rict o cloveku ktereho vlastne jak rikas neznas. Jsem takhle naucen napsat rychle. Bohuzel moje chyba musim se naucit po sobe kontrolovat.

Jen sem se zeptal zda nekdo o necem nevi nic vic. Necekal jsem ze se to tady zase rozjede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ohledne toho plata.

Nevedel jsem ze se nemuzu na nic zeptat ze forum je proto at to kaudej raci rozdela,znici,atd atd a pak napise.

Pak se mu dostane odpoved. Ses vul proc nenapsals ses nesika,a nevim co vsechno.

Pouze jsem si nevedel rady tal jsem se zeptal a uz si neumim poradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jako zlob se na mě nebo ne je mě to celkem šumák. Taky sem tam seknu nějakou tu chybu i/y je můj věčný boj od základky. Ale když něco píšu tak se snažím si to po sobě třeba i dvakrát přečíst aby to dávalo smysl i člověku který mě nikdy nepotkal ono pokud tě někdo zná osobně a pak si po tobě přečte nějaký text tak si to třeba dokáže dovodit o co že ti vůbec šlo třeba jen z toho že někdy před pár dny nebo týdny jste spolu o něčem podobném mluvili. Osobně když bych měl být personalista nebo majitel firmy který hledá nového uchazeče tak bych o moc více stál o člověka který napsal inzerát stylem jako myšut než ty. I přesto že je tam spousta slangových a vulgárních a výrazů a celé je to psáno v nářečí což si ze základky pamatuju by se v oficiálních textech nemělo používat, ale pro člověka pohybujícího se v daném regionu a oboru je to srozumitelné. Hlavně je to napsané tak jak píše oddie je tam jasně dáno že ví co chce dělat. Což se o tvém textu říct nedá ani po několikerém přečtení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to Medvěde myslel Ozzy pro sebe ... :) aneb když mu 20 kavek vloží mega, tak může rentovat do haleluja ...

 

PS.: asi budu divnej, ale mě by nějak (zatím) nebavilo bejt rentiér - možná je to tím, že mám klouzavou pracovní dobu a ne po-pá 8-16, ale prostě dle mě bych se začal po čase kopat do zadku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...