Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČtyřikiloŠestka SV 3.0 V6 24V man.


Carlo

Recommended Posts

Tak dnes ještě přebroušeny nějaké místa kolem prahů kvůli laku a co se nenašlo.... Ve středu se bude dělat pravý práh a levý se bude opravovat v zadní části... Jakštakš včas podchyceno... Opravdu dobře zamaskované :-D 
Takže další investice navíc.... Ale aspoň budu mít už veškerou korozi z krku... :)
Pravý práh byl nejspíše už měnený (po nějaké bouračce v roce 2001) poznal jsem že byly měněny dveře pravé asi oboje a auto bylo uplé na rám a  nesjpíš se rovnal pravý středový sloupek. Proto ten práh asi nevydržel. Ale levý je komplet originální.
Stejně jako jsem zjistil, že chladič vody a klimatizace jsou také původní... :-) To se ještě dělaly věci pořádně; )
Navíc budeme ke konci měsíce slavit rovných dvacet let od výroby, jen si ještě musím podle DAM čísla zjisti přesný datum, vždy to zapomenu :-D 
Takže tohle všechno má ke dvacetinám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsme to přivezl z lakovny zpátky... Budu muset ještě nějak demontovat dveře všechny  a zadní křídlo, jenže netuším jak.... Zadní dveře jsou OK ty mají klasické konektroy na rozpojení el.instalace... Ale předky jsou na nějakéém divném štekru co je schovaný vevnitř ve sloupku rámu dveří... no prostě potěš... Nejde to vypojit... A zadní křídlo se asi musí odřezat ??? :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mě se to nakonec u spolujezdce povedlo docela dobře,ale u řidiče jsem to nechtěně poničil... Ale na funkci to asi nebude mít vliv :-D  
Auto je domluvené na další týden do lakovny takže do konce května to bude snad jezdit .... Auto je kompletně rozebrané... I interiér částečně... a veškeré obložení a sedačky kromě řidičovi.
Křídlo se mi podařilo docela dobře odřezat strunou, ale byl to porod...
Dále byl porod sundání těch nálepek na sloupcích,ale zvládl jsem to .. :-D 
Pak jsem ještě vyndal zadní trojúhelníčková okénka a všechny lištičky a těsnění...  
Ty těsnící gumy oken zvenku jsem objednal nové
A jelikož jsem si nedopatřením poškodil přední kapotu (lak) , tak se bude lakovat celé auto.... 

Tož asi hlavni novinky z dubna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...