Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační značky na přání


Alienson

Recommended Posts

2Almanil: Ano, tobě je k ničemu, ale druhému způsobíš "značnou" škodu (uvozovky proto, že každý má jiný pohled na hodnotu 10 000 Kč).

Mě by spíš zajímalo, jak se s tím vyrovnají příslušníci PČR, aby si nehonili ego na "prachatém" pirátovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paja106 - stejně jako doposud na 0000, 0007, 1212 apod., kdy 95% cajtů nechá tyhle čísla radši jet, páč neví s kým se majitel zná a kam až jeho prsty sahaj a zbývajících 5% si je možná bude chtít vychutnat. Spíš než z cajtů bych fakt měl obavu z "přejících" spoluobčanů - ukradená značka = 5000,- za tabulku, podrápanej lak dalších xx talířů - holt když na sebe chceš upozornit, musíš vědět, že závist je všude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych takovou značku nechtěl ani zadarmo. Mě to prostě neláká. V tomhle jsem divnej. Když jsem v r.2000 přihlašoval Š130, tak jsem takovou zajímavou značku odmítl, a požádal o jinou. Paní se zdála uražená.

A k těm krádežím. Koncem léta mě ukradli přišroubovanou zadní značku z Cabria. A nebylo to z pomsty souseda :D, protože Cabrio nestálo před domem.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženský za okýnkem určitě o přilepšení k platu nepřijdou, oni se určitě najdou tací, kteří budou ochotní ještě něco přihodit navíc, aby jim danou značku nevyfoukl někdo, kdo chce tu samou, pak to bude kdo z koho, iluze si nedělám :cool:

Já bych si třeba i nějakou pěknou značku vymyslela, kdybych musela, ale za desítku nejsu blázen, to vím, jak utratit jinde a užitečněji.

Jedu za chvílu do maloměsta Brna, tak to okouknu, zda už tam sou VIP majitelé, co neví, co s prachama.   :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste to mysleli s tím kradením? Přeci když tu značku mám přidělenou tak mi jí nemohou ukrást a používat, tedy legálně. Prostě si nechám za 600 vyrobit novou. Tak jako pro ten držák kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hodně hloupé. Snad se to změní. Protože tohle je fakt nelogické. Mohu si na osobu zaregistrovat značku, ale nemohu jí používat. To nemusí být jen krádež, ale třeba také havárie a její poškození. To znamená, že značka nemůže být zneužitá. Myslím, že se to časem změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to dobře pochopil tak při poškození ji vymění (600 Kč) ale při ztrátě nebo odcizení se ta RRZ vyřazuje. I když ztráta a odcizení RZ je asi totéž.

Značka na přání je přenositelná. To znamená, že motoristům zůstane i v případě výměny auta či motocyklu. Naopak není možné znění značky prodat někomu jinému, protože je vázána na konkrétní osobu. Výměna poškozené tabulky za novou vyjde řidiče na 600 korun.

„Při ztrátě či odcizení značky však náhradní tabulka vydávána nebude. Řidič si v takovém případě bude muset pořídit běžnou registrační značku, nebo si zaplatit novou značku na přání v jiném znění,“ doplňuje Tomáš Neřold z ministerstva dopravy. Ukradená značka bude v registru zablokována a ztratí platnost.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/urady-zaregistrovaly-stovky-zadosti-znacek-na-prani-p0r-/domaci.aspx?c=A160104_100114_domaci_pku

Takže si myslím že to bude zase šolich pro unterwasermany. Pamatuju si že při poslední návštěvě Matějské tam bylo u několika holandských atrakcí jako přidružená výroba stánek s výrobou jmenovek ve tvaru RZ.Tuším že chtěli 500Kč za tabulku. Takže majitel extra RZ si nechá pro jistotu u těch kolotočářů vyrobit dva "náhradní" kusy totožných tabulek a když mu někdo jednu ukradne nebo ji ztratí tak tu " náhradní" znehodnotí tak aby se nedalo zjistit že je "náhradní" třeba ji opálí horkovzduškou a pak zmuchlá paní na úřadě dostane poškozený kus a tím dostane svolení k výrobě náhradní tabulky.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendelínku : proto píšu že ji opálí horkovzduškou protože RZ jako taková je výlisek z plechu z lícové srany je to buď nástřik nebo nějaká potištěná samolepicí folie s těmi ochrannými prvky takže když to zahřeješ tak nástřik nebo folie zmizí a zůstane jen plechový výlisek z čehož nepůjde na první pohled zjistit jestli to je originál nebo podvrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...